یکی از تولید‌کنندگان داخلی که سابقه به نسبت خوبی در تولید محصولات در حوزه لوازم جانبی رایانه دارد، به تازگی سری جدیدی از  تلويزيون‌هاي LCD خانگی را تولید کرده است که مجهز به گیرنده دیجیتال داخلی هستند. این شرکت با تجربیاتی که در سال‌های گذشته کسب کرده است پا به عرصه تولید صفحه‌نمايش‌های LCD خانگی گذاشته است که این سابقه می‌تواند در جلب نظر کاربران بسیار تأثیرگذار باشد.
چند وقتی است که تصاویر شبکه‌های تلویزیونی بر امواج دیجیتال سوار شده‌اند تا کاربران بتوانند لذت تماشای تصاویر تلویزیونی با کیفیت را تجربه کنند. این امر سبب رونق بازار گیرنده‌های دیجیتال در این چند ماه اخیر شده است. اما محصول جدید فراسو نیازی به گیرنده خارجی ندارد، چرا که برای آن هر دو نوع گیرنده آنالوگ و دیجیتال DVB-T داخلی در نظر گرفته شده است و به راحتی می‌توان از تماشای تصاویر به صورت دیجیتال روی آن لذت برد.
شاید یکی از قابلیت‌های تلویزیون فراسو به جز گارانتی و خدمات پس از فروش را بتوان قیمت آن عنوان کرد. ورود به بازاری که قیمت آن به نسبت در آمد خانواده بالا است و وجود مارک‌های تجاري خارجی که قیمت‌هایی مشابه با ارزش برند خود را در بازار عرضه می‌کنند و عدم انتقال تولید داخلی تاکنون سبب شده بود که مصرف‌کننده ایران برخلاف مصرف‌کنندگان بازارهای خارجی که در بازار آزاد و با انتخاب رنج وسیعی از قیمت روبرو هستند، نتواند دست به خرید بزند که امید است با نورسیده فراسو این تغییر در بازار داخلی ایجاد شود تا مصرف‌کننده ایرانی نیز تنوع در انتخاب را لمس کند.
گفتنی است ساختار و کیفیت تصویر این سری محصولات به گونه‌ای است که در هر زاویه‌ای می‌توان تصویر را به خوبی روی آنها تماشا کرد. کاربر می‌تواند تصاویر را روی مدل FLT-546 که يک نمونه‌اي 46 اينچي است در زاويه 178 درجه در حالت افقي و عمودي مشاهده کند.
این شرکت برای محصولات یاد شده ورودی‌های متنوع در نظر گرفته است. با وجود سه ورودی HDMI، یک ورودی Composite، یک ورودی VGA و یک پورت USB به نظر نمی‌رسد مشکلی در این بخش برای کاربر به وجود آید. ضمن این که این دستگاه قابلیت پخش تصاویر، موسیقی و ویديوهای ذخیره شده روی حافظه‌های فلش را دارد. لازم به ذکر است این محصولات در سایزهای متنوعی از 19 اینچ تا 47 اینچ عرضه می‌شوند که قیمت آنها از دویست و سی هزار تومان تا یک میلیون و 600 هزار تومان اعلام شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید