معرفی 10 نمونه از بهترین ایرفون (Earphone) های بازار با توجه به قیمت و ارزش خرید

پس از معرفی بهترین هدست های بازار،اینک قصد معرفی چند نمونه از بهترین ایرفون (Earphone) های بازار کشور را به نسبت قیمت خواهیم داشت.بسیاری از کاربران از جمله خود بنده،علاقمند به گوش دادن موسیقی در خارج از منزل هستیم.برای این کار به طور معمول از هدفون های داخل گوشی و یا ایرفون استفاده میگردد.لازم به  ذکر است که این محصولات بر اساس کیفیت و به نسبت قیمت انتخاب میگردند.در نهایت به پارامترهای فکری و انتخاب ها توجه گردد.

 

Sennheiser CX300 II

Sennheiser یکی از معروفترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات صوتی است.هدفون و هدست های سنهایزر به مانند بسیاری از کمپانی های حرفه ایی از قیمت های نسبتا بالایی برخوردار هستند.در زمان انتخاب محصولات Sennheiser بسیار دقت نمایید چرا که تفاوت صدا در آنها زیاد است و ممکن است خروجی دلخواه شما دریافت نگردد.در نهایت CX300 یک ایرفون ایده آل است که دارای امپدانس 16 اهم است.حساسیت کپسول ها 113 دسیبل است و فرکانس قابل پوشش نیز 19 هرتز~21 کیلوهرتز است.CX300 بیشترین مقدار از فرکانس های بالا را در پوشش خود دارد و خبری از بیس های قدرتمند نیست.کاربرانی که به شفافیت فرکانس های پایین بسیار اهمیت میدهند و ازطرفداران موسیقی های سنتی هستند،heiser CX300 II با قیمتی در حدود 185 هزار تومان گزینه مناسبی برای آنها خواهد بود.

ایرفون سنهیزابر

Razer Inear Adaro

کمپانی ریزر بلید از خیر ایرفون ها هم نگذشته است و دارای چند محصول مناسب در این زمینه است. Inear Adaro را میتوان در اهداف ورزشی نیز مورد استفاده قرار داد.این ایرفون دارای امپدانس 32 اهم و فرکانس پشتیبانی 20 هرتز~20 کیلوهرتز است.حساسیت درایوها نیز برابر با 96 دسیبل است.تفکیک صدا در حد قابل قبولی قرار دارد و قطعا کاربران را راضی نگاه میدارد.اگر به دنبال یک ایرفون با پشتیبانی کامل از صدای بیس هستید، Inear Adaro با قیمتی در حدود 280 هزارتومان جزو بهترین انتخاب ها است.

ایروفن razer

Wesc Kazoo

کمپانی wesc یک شرکت فعال در تولیدات چند منظوره است.این برند دارای چندین هدفون و هدست در کلاس های متفاوت است.Kazoo یک ایرفون با قیمت بسیار مناسب است.این ایرفون 15 گرمی از فرکانس های 20 هرتز~20 کیلوهرتز و امپدانس 22 اهم پشتیبانی میکند.اگر به دنبال یک ایرفون حرفه ایی باشید،این محصول چندان انتخاب مناسبی نخواهد بود اما میتواند صدایی راضی کننده و با کیفیت را ایجاد سازد.یک میکروفون کوچک جهت برقراری تماس ها نیز بر روی آن وجود دارد.Kazoo با قیمتی در حدود 55 هزار تومان عرضه میگردد.

ایروفن wesc

Panasonic RP-HJE300

کمپانی ژاپنی پاناسونیک که نیازی به معرفی ندارد.نکته جالب توجه در اکثر ایرفون های این کمپانی،پشتیبانی از فرکانس های پایین است که باعث ایجاد یک صدای بیس غنی و کامل میگردد. RP-HJE300نیز از این قاعده مستثنی نیست.این ایرفون از فرکانس های 60 هرتز~24 کیلوهرتز پشتیبانی کرده و امپدانس آن نیز برابر با 104 دسیبل است. RP-HJE300 یک ایرفون متوسط رو به بالا است که صدایی مناسب و قابل قبول را به نسبت هزینه 50 هزار تومانی اش ارائه میکند.

ایرفون پاناسونیک

Philips SHQ1300 ActionFit Sport

کمپانی هلندی فیلیپس دارای تعداد زیادی از ایرفون ها در سبد کالای خود است.SHQ1300 یک ایرفون ورزشی است که به خوبی در مقابل تکان های شدید مقاومت خواهد کرد.طراحی آن به گونه ایی است که قسمتی از آن در بالای گوش قرار میگیرد و مانع از خروج هدفون میگردد.دو درایو نئودیمیوم 8.6 میلی متری صدایی بسیار قدرتمند را تولید میکنند.امپدانس کلی درایوها برابر با 32 اهم و میزان حساسیت نیز 107 دسیبل است.طیف فرکانسی قابل پشتیبانی نیز 15هرتز~22 کیلوهرتز است و حداکثر توان ورودی برای تجهیزات همراه 10 میلی وات خواهد بود.هدفون های ورزشی همگی ضد آب بوده که در زمان تعرق و ورود آّب به آنها مشکلی پیش نمی آید.SHQ1300 از کابلی مجهز به فناوری Kevlar استفاده میکند.در نهایت این ایرفون با قیمتی در حدود 67 هزار تومان عرضه میگردد.

ایرفون

Happy Plugs Camouflage

Happy Plugs یک برند سوئدی است که تولیدات خود را در بسته بندی و ظاهر جوان پسند عرضه میکند.کیفیت صوتی بسیاری از محصولات این کمپانی نیز مورد قبول است. Happy Plugs Camouflageدر رنگ های متفاوتی عرضه شده است.یک میکروفون کوچک،برای ارتباط های صوتی کاربرد دارد.امپدانس 16 اهم،میزان حساسیت 120 دسیبل و فرکانس پاسخ گویی 20 هرتز~20 کیلوهرتز،از دیگر امکانات این ایرفون هستند. Happy Plugs Camouflageبا قیمتی در حدود 135 هزار تومان موجود است.

ایرفون happy

Yamaha EPH-32

کمپانی ژاپنی یاماها را اگر پدر صدای جهان بنامیم اغراق نکرده ایم.به طور کلی هیچ گونه محصول آماتور و بی کیفیتی در نمونه کارهای یاماها مشاهده نمیشود.EPH-32 نیز یک ایرفون بسیار پر قدرت است که به پشتوانه درایوهای8.5 میلی متری و 30 میلی واتی خود،قادر به پخش صدایی کوبنده و قدرتمند است.فرکانس قابل پشتیبانی این ایرفون برابر با 20 هرتز~40 کیلوهرتز است.اگر خواهان یک ایرفون درجه یک با صدایی قدرتمند هستید که به خوبی از پس تفکیک صدا بر بیاید،EPH-32 با قیمتی در حدود 130 هزار تومان بهترین انتخاب است.

ایروفن یاماها

Shure SE112 Sound Isolating

کمپانی Shure به تولیدات گران قیمت و خاص مشهور است.به طور کلی بسیاری از هدفون های این شرکت به سبب استفاده از مزایای ویژه و خاص،دارای قیمت های بالا هستند.در بسیاری از موارد نمیتوان منکر کیفیت بالای صدای آنها شد اما قیمت های آنها توجیه پذیر نیستند.اما ایرفون SE112 Sound Isolating یک محصول نیمه حرفه ایی است که به نسبت قیمت آن از ارزش خرید بالایی برخوردار است.امپدانس درایوهای این ایرفون 16 اهم و حساسیت آنها نیز 105 دسیبل است.فرکانس قابل پشتیبانی SE112 از 25 هرتز~17 کیلوهرتز است.اگر خواهان یک ایرفون هستید که تمامی صداهای ورودی را به نسبت تفکیک کرده و خبری از برتری یک فرکانس بر دیگران نباشد، SE112با قیمتی در حدود 320 هزار تومان بهترین گزینه برای شما است.

ایرفون

Sony MDR-XB50AP

نوبتی هم باشد،نوبت به کمپانی سونی میرسد.اگر تمایل به شنیدن یک صدای بسیار قدرتمند در کنار یک بیس غنی و فرکانس های کوبنده دارید،MDR-XB50AP بهترین گزینه برای شما است.به طور کلی سری هدفون های سونی با نام MDR،برای ایجاد صدای بیس به خوبی بهینه شده اند.این محصول از درایو های بزرگ 12 میلی متری از نوع نئودیمیوم و امپدانس 16 اهم استفاده میکند.حداکثر حساسیت آنها نیز 110 دسیبل است.نکته جالب توجه دیگر،حداکثر توان ورودی است که MDR-XB50AP قادر به دریافت حداکثر 100 میلی وات است.این ایرفون زیبا و قدرتمند با قیمتی در حدود 170 هزار تومان عرضه میگردد.

هدفون سونی

Yamaha EPH-50

و باز یاماها!EPH50 یک ایرفون نسبتا بزرگ اما پر قدرت است.قطر درایوهای آن 13.6 میلی متر است و میزان حساسیت آنها نیز 10 دسیبل عنوان شده است.امپدانس کلی کپسول ها برابر 16 اهم است و این ایرفون زیبا میتواند از طیف فرکانسی 20 هرتز~24 کیلوهرتز پشتیبانی نماید.در بسته بندی این ایرفون یک مبدل پورت 3.5 به 6.5 وجود دارد که میتوان از آن برای برخی از تجهیزات صوتی قدرتمند استفاده کرد. EPH-50با قیمتی در حدود 150 هزار تومان عرضه میگردد.

مشاوره ایرفون

دوستان عزیز و کاربران گرامی،این مدل ها به عنوان 10 نمونه از بهترین های بازار معرفی شده اند که قیمت مناسب و قدرت خرید برای همه کاربران در نظر گرفته شده است.به طور حتم رویه معرفی بهترین ها و مشاوره های خرید مجموعه سخت افزار دائمی است و در آینده مدل های دیگری نیز معرفی خواهند شد.

(13 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان

  Abdollah

  فقط razer

  0 پاسخ
 • عجیبه که از Creative حرفی به میون نیومده!:(

  0 پاسخ
 • Yamaha هم خیلی خوبه من 2 سالی هست دارم خیلیم ازش استفاده کردم

  0 پاسخ
 • مهمان

  farhad

  مرسی عالی بید

  0 پاسخ
 • هندزفری واسه گوش مضره واسه همین دوسش ندارم.:D

  0 پاسخ
 • فقط یه سوال اینا رو کجا میشه پیدا کرد فقط محدوده رو بگید کدوم پاساژ یا کدوم خیابون

  0 پاسخ
 • Yamaha و Sennheiser طبقه همکف بازار موبایل انتهای راهرو ، Sony همون جا طبقه دوم ، Razer پاساژ پایتخت طبقه دوم

  0 پاسخ
 • سلام
  دستتون درد نکنه عالبود عالی
  ممنون سخت افزار
  من خودم الان اون پاناسونیکه رو دارم نسبت ب قیمتش خوبه اما من بهتر از اینو میخوام
  من نظرم رو اولی و دومیه هست

  0 پاسخ
 • سنهایزر خوبه ، پشیمون نمی شی.

  0 پاسخ
 • مهمان

  خرسند

  سلام و درود
  مطلب خوب و قابل استفاده ای بود.
  با تشکر

  1 پاسخ
 • مهمان

  کشتزار

  با تشکر از زحمات شما دوست و همکار گرامی

  آخرین بار در تاریخ حدود 2 سال قبل توسط مهدی پناهی ویرایش شد
  0 پاسخ
 • فقط سری MDR سونی اینجا هم Sony MDR-XB50AP غوغا می کنه

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

آخرین بررسی‌ها

مشاهده همه

ویژه ها

مشاهده همه

اینفوگرافی: مقایسه تسلا رودستر در برابر بوگاتی شیرون


هفته گذشته کمپانی تسلا از جدیدترین اتومبیل خود که در واقع یک…

90 ثانیه: تکنولوژی Face ID در آیفون X چطور کار میکند؟


در قسمت اول از سری جدید ویدئوهای 90 ثانیه، با چگونگی کارکرد …

اینفوگرافی: گوشی های آیفون هر سال با چه قیمتی وارد بازار ایران می شوند؟


هر سال ورود گوشی های جدید اپل به بازار ایران بحث های بسیار ز…

اینفوگرافی: چه کشورهایی قصد سفر به کره ماه را دارند؟


سفر به کره ماه پس از سال 1969 و پروژه موفقیت آمیز آپولو 11 ت…

با چهار گوشی جدید آلکاتل در نمایشگاه IFA آشنا شوید


روز گذشته شرکت آلکاتل از چهار گوشی هوشمند خود در نمایشگاه IF…

دو گوشی سرسخت از CAT رونمایی شد


روز گذشته در نمایشگاه IFA شرکت CAT از دو گوشی هوشمند رونمایی…

خودرو و تجهیزات نظامی

مشاهده همه

مرسدس تصاویر طراحی داخلی نسل بعدی ماشین های سری A را منتشر کرد

arrow_forward

تماشا کنید: اولین تست رانندگی برای فصل جدید گرند تور

arrow_forward

اینفوگرافی: مقایسه تسلا رودستر در برابر بوگاتی شیرون

arrow_forward

لیست قیمت خودرو (قیمت روز خودرو سایپا،ایران خودرو،پارس خودرو، مدیران خودرو،کیاموتورز،هیوندای،کرمان خودرو،سانگ یانگ،بی ام دبلیو،مرسدس بنز،لکسوس،تویوتا) بروزرسانی 30 آبان 1396

arrow_forward

محبوب ترین مطالب اخیر

درایورهای جدید انویدیا، ای ام دی و اینتل (درایور جدید ای ام دی نسخه 17.11.2)

درایورهای جدید انویدیا، ای ام دی و اینتل (درایور جدید ای ام دی نسخه 17.11.2…

با عرضه ویندوز ده و مهاجرت کاربرانی زیادی به این ویندوز نیاز به بروزرسانی درایور...

قیمت آیفون X در بازار ایران؛ گران تر از پراید!

قیمت آیفون X در بازار ایران؛ گران تر از پراید!

ظاهرا حتی طرح های سامان دهی وارد کنندگان، مبارزه با قاچاق تلفن های هوشمند به کشو...

چرا همبرگرهای گوگل اشتباهند؟!

چرا همبرگرهای گوگل اشتباهند؟!

با دیدن تیتر این پست احتمالا به این سوال فکر خواهید کرد که گوگل چه زمانی دست به ...

آموزش شناخت مشخصات مانیتورهای ال جی

آموزش شناخت مشخصات مانیتورهای ال جی

چندی پیش در یک مطلب اختصاصی به آموزش شناسایی نوع مانیتورهای سامسونگ بر اساس بام ...

چگونه در اینستاگرام نظرسنجی بگذاریم

چگونه در اینستاگرام نظرسنجی بگذاریم

در آپدیت جدید اینستاگرام که روز گذشته منتشر شد، ویژگی نظرسنجی در استوری اضافه شد...

راهنمای خرید سیستم PC با بودجه های مختلف (از 1 تا 10 میلیون تومان)؛ آبان ماه 96

راهنمای خرید سیستم PC با بودجه های مختلف (از 1 تا 10 میلیون تومان)؛ آبان ما…

 بخش زیادی از سوالات مطرح شده توسط کاربران در قسمت پرسش و مشاوره وب سایت سخت افز...

شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو اعلام شد (مهر ماه 96)

شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو اعلام شد (مهر ماه 96)

اگر قصد خرید محصولات ایران خودرو در ماه های آینده را دارید بدون شک منتظر اعلام ش...

آموزش تصویری ترکیب اتصالات اینترنت برای افزایش سرعت

آموزش تصویری ترکیب اتصالات اینترنت برای افزایش سرعت

در زندگی روزمره به دلیل نوع پهنای باندی که توسط ISPها ارائه می شود، همه ما به نو...

کاربران برترماه 31

لیست نهایی ماه سی‌‌و دوم423.00
100%
301.00
71%
161.80
38%
109.70
26%
107.00
25%
103.00
24%
72.40
17%
64.80
15%
45.00
11%
 1. پر بحث ترین‌ها
 2. تالار گفتگو
 3. پرسش و مشاوره
next
prev

نظرسنجی

شما باشید کدام گوشی را می خرید؟

2002914991 [{"id":"417","title":"\u0622\u06cc\u0641\u0648\u0646 8","votes":"104","type":"x","order":"3","pct":25.06,"resources":[]},{"id":"416","title":"\u06af\u0648\u06af\u0644 \u067e\u06cc\u06a9\u0633\u0644 XL 2","votes":"89","type":"x","order":"2","pct":21.45,"resources":[]},{"id":"415","title":"\u06af\u0644\u06a9\u0633\u06cc \u0646\u0648\u062a 8 ","votes":"222","type":"x","order":"1","pct":53.49,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/?task=poll.vote هیچ گزینه ای انتخاب نشده Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS رای ...