اپل از خمیده بودن تعدادی از iPad Proهای فروخته شده اطلاع دارد

آیپد پروهای 2018 اپل حالا به دست کاربران رسیده و تعدادی از آنها خمیده است، این باعث می‌شود همه فکر کنند که محصول جدید اپل عیب‌دار است، اما اصلاً اینگونه نیست!

در دنیایی زندگی می‌کنیم که اتفاق افتادن هیچ چیز در آن عجیب نیست، بنابراین اپل هم می‌تواند خونسردانه اعلام کند که این خمیدگی عیبی در آیپد پرو به حساب نمی‌آید. کوپرتینویی‌ها گفته‌اند که این یک اثر جانبی از فرایند تولید تبلت است، در طول زمان بدتر نخواهد شد و تأثیری هم بر روی عملکرد این تبلت بالارده کمپانی نخواهد گذاشت. وب‌سایت Verge گفته است که این خمیدگی در خط آنتن ظاهر شده است. با این حال، فعلاً خمیدگی عجیب دستگاه تنها در نسخه مجهز به Wi-Fi تبلت آیپد پرو ظاهر شده است. اپل البته اعلام کرده است که افرادی که چنین مشکلی را تجربه کنند، در بازه زمانی 14 روزه پس از خرید می‌توانند دستگاه خود را مرجوع کنند، با این حال شاهد نرخ بازگشت بالاتری در مقایسه با سابق نبوده‌اند.

احتمالاً به یاد می‌آورید که ماه گذشته JerryRigEverything آیپد پرو 2018 اپل را بررسی کرد و در تست مقاومت این تبلت تقریباً بدون هیچ فشاری خم شد. در همان زمان گزارشاتی مبنی بر این منتشر شد که تعدادی از کاربران آیپد پرو جدیدشان را خمیده در جعبه دریافت کرده‌اند. هر دو مدل 11 اینچی و 12.9 اینچی آیپد پرو 2018 ضخامتی 5.8 میلیمتری دارند. در مقایسه با ضخامت 7.1 میلیمتری Galaxy Tab S4 سامسونگ و 8.4 میلیمتری Surface Pro 6 مایکروسافت، این واقعاً ضخامت کمی است. اما از آنجاییکه اپل همواره به زیبایی محصولات خود توجه ویژه‌ای دارد، تصمیم گرفته تا حتی به قیمت خم شدن تبلت‌هایش زیبایی آنها را حفظ کند.

اگر موفق به دیدن ویدئوی جذاب تست مقاومت آیپد پرو سال 2018 اپل توسط زک نلسون نشده‌اید، از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی زیر را تماشا بفرمایید:

(5 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.