آیپد پرو سال 2019 اپل دارای دوربین سه گانه خواهد بود؟!

اوایل مرداد ماه بود که گزارش شد اپل قصد دارد چند نسخه از آیپد پرو 2019 را معرفی کند. انتظار می‎رود این دستگاه‌ها در مقایسه با نسل‌های قبلی خود دستخوش تغییرات زیاد و بهبودی چشمگیر شده باشند. یکی از دلایل این موضوع آنست که این تبلت‌ها با سیستم عامل iPadOS عرضه خواهند شد. اما حالا گزارش جدیدی منتشر شده که اعلام کرد یکی از نسخه‌های آیپد پرو دارای دوربینی سه گانه در قاب پشتی خود خواهد بود و این اولین بار است که اپل یا هر کمپانی دیگری دست به چنین اقدامی خواهد زد.

تا امروز عکاسی آن بخش از ماجرا نبود که آیپدهای اپل تمرکز ویژه و به‌خصوصی روی آن داشته باشند. با این حال؛ به نظر می‎رسد که شرایط در آینده و با معرفی نسل جدید تغییر خواهد کرد. طبق اطلاعاتی که از چندین منبع جمع‌آوری شده است، انتظار می‎رود که اپل سنسورهای بیشتری به آیپد پرو و آپید معمولی اضافه کند. گفته شده است که آیپد 10.2 اینچی دارای دوربینی دوگانه خواهد بود، در حالیکه نسخه پرو از دوربین‌های سه گانه بهره خواهد برد. کوپرتینویی‌ها در اوایل سال 2019 نسخه‌های آیپد مینی و آیپد ایر خود را به‌روزرسانی کردند و انتظار می‎رود کخه آیپد و آیپد پرو تا انتهای سال پذیرای نسخه جدیدی در خانواده خود باشند.احتمالا استفاده از دوربین سه گانه در آیپد پرو2019

آیفون‌های 2019 هم به‌روزرسانی دوربینی خواهند داشت

آیفون‌های سال 2019 نیز به‌روزرسانی مشابه آیپدها خواهد داشت و دوربین سه‌گانه آنها در یک قاب مربعی جای خواهد گرفت. دوربین دوگانه‌ای که در آیپد معمولی استفاده خواهد شد، احتمالاً مشابه با آن چیزی خواهد بود که در آیفون XR 2019 استفاده می‌شود. در حالیکه سنسورهای استفاده شده در آیفون‌های پرچمدار هم در آیپد پرو به کار گرفته خواهند شد. سنسورهای جدید احتمالاً عملکرد قابلیت‌های واقعیت افزوده را نیز در گوشی‌ها بهتر خواهند کرد. علاوه‌براین انتظار می‎رود که سنسورهای جدید در کنار سنسور اصلی دارای لنزهای تله‌فوتو و زاویه عریض باشند.

از آنجاییکه این اولین تلاش اپل برای بهبود تجربه عکاسی در آیپد است، احتمالاً بهبود بسیار محسوس و قابل توجه خواهد بود. در طول این سال‌ها تقریباً تمامی مدل‌های آیپدی که روانه بازار شده‌اند تجربه عکاسی نامطلوبی را ارائه کرده‌اند. حالا باید دید که این تغییرات چه تأثیری در خروجی نهایی خواهد داشت و آیا اپل می‌تواند رضایت کاربران را با دوربین‌های جدید بدست آورد یا این صرفاً تکنیکی برای بالاتر بردن قیمت محصولاتش است.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.