سه دوربین جدید گوپرو از خانواده Hero7 معرفی شدند

B&H امروز از سه دوربین جدید GoPro رونمایی کرد. دوربین های جدید با رنگ های خودشان نام گذاری شده اند و به این ترتیب سه گزینه رنگی جدید در پیش خواهیم داشت: مشکی، نقره ای و سفید.

GoPro Hero7 Black

Hero7 Black گوپرو برترین مدل میان سه دوربین جدید است که از قابلیت فیلمبرداری با کیفیت 4K با نرخ 60 فریم بر ثانیه بهره می برد. فیلمبرداری در این کیفیت به حداکثر بی ریت 78 مگابیت بر ثانیه خواهد رسید که پهنای باند بالایی است. مهمترین ویژگی این دوربین که HyperSmooth نام دارد لرزشگیر آن در زمان فیلمبرداری است که وعده داده شده به نرمی و روانی یک گیمبال عمل خواهد کرد. سنسور 12 مگاپیکسلی این دوربین می تواند با نرخ 30 فریم بر ثانیه عکاسی کند و تصاویر را با فرمت RAW ذخیره کند. از ویژگی های دیگر این دوربین می توان به SuperPhoto Auto HDR اشاره کرد.

نسخه بلک دارای میکروفون خارجی و باتری قابل جداکردن است. پخش زنده نیز از مشخصات انحصاری GoPro Hero7 Black به حساب می آید.

GoPro Hero7 Silver

نسخه سیلور دارای سنسور 10 مگاپیکسلی است می تواند با کیفیت 4K در نرخ 30 فریم بر ثانیه فیلمبرداری کند. البته این دوربین لزرشگیر عادی دارد. قابلیتی که در هر سه دوربین جدید گوپرو تعبیه شده، مد عکاسی پرتره به صورت عمودی است که به درد استوری های اینستاگرام می خورد.

GoPro Hero7 White

نسخه وایت ابتدایی ترین مدل دوربین های جدید گوپرو است که دارای سنسور 10 مگاپیکسلی می باشد اما با کیفیت 1080 و نرخ 60 فریم بر ثانیه فیلمبرداری می کند.

هر سه مدل دوربین های Hero7 ضد آب هستند و تا عمق 10 متری بدون مشکل عمل خواهند کرد. هر سه مدل مجهز به نمایشگر لمسی 2 اینچی هستند و در جدول زیر می توانید مشخصات کامل تر آنها را مطالعه بفرمایید:

دوربین

GoPro Hero7 Black

GoPro Hero7 Silver

GoPro Hero7 White

سنسور

12 مگاپیکسل

10 مگاپیکسل

10 مگاپیکسل

4K

60 فریم برثانیه، 78 مگابیت بر ثانیه

30 فریم برثانیه، 30 مگابیت بر ثانیه

-

1080

240 فریم بر ثانیه

60 فریم بر ثانیه

60 فریم بر ثانیه

لرزشگیر فیلمبرداری

HyperSmooth

دارد

دارد

لایو استریم

دارد

-

-

عکاسی

12 مگاپیکسل، 30 فریم بر ثانیه، RAW

10 مگاپیکسل، 15 فریم بر ثانیه

10 مگاپیکسل، 15 فریم بر ثانیه

باتری قابل تعویض

دارد

-

-

ضدآب

10 متر

10 متر

10 متر

قیمت

400 دلار

300 دلار

200 دلار

 

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.