رونمایی Olympus از دوربین بدون آینه OM-D E-M1X

در اوایل این ماه شرکت Olympus وعده رونمایی یک دوربین بدون آینه جدید را داد که در نهایت مدل موردبحث با نام OM-D E-M1X معرفی شد. این شرکت پیشتر تاریخ عرضه دقیقی برای OM-D E-M1X مشخص نکرده و در حال حاضر تنها به معرفی آن پرداخته است. دوربینی که قرار است بهترین تصویربرداری را در میان مدل های رقیب ارائه دهد.

به گزارش وب سایت Engadget ، دوربین موردبحث یک نسخه بزرگتر مدل OM-D E-M1 Mark II محسوب می شود و اگر از مدل نخست برخوردار نیستید، تهیه مدل جدید جایگزین فوق العاده ای محسوب می شود

بنابراین اگر پیشتر OM-D E-M1 Mark II را تهیه کردید، وقت آن است تا ارتقایی داشته باشید. دوربین جدید از همان سنسور 20.4 مگاپیکسلی با سرعت عکسبرداری 18FPS بهره می برد و عملکرد خوبی به عنوان یک مدل بدون آینه از خود نشان می دهد.

قابلیت سنسور 5 محور ژیروسکوپ اجازه می دهد تا  OM-D E-M1X دقت تصویربرداری بالایی داشته و یک مدل برجسته به شمار رود. همچنین در برابر تاری و دقت تصویر نیز این قابلیت کاربری قابل توجهی خواهد داشت. با ویژگی چون ضدآب  OM-D E-M1X اولیمپوس می تواند برای مسافرت گزینه خوبی باشد.

به نظر می رسد Olympus روش Fujifilm را پیش گرفته است. ناتان لویید مدیربازاریابی Olympus در گفتگو با وب سایت Engadget اظهار داشت: " مسیری که ما پیش گرفتیم یک مسیر اصلی نیست بلکه یک استراتژی جدید محسوب می شود. سرعت بالا، فوکوس اتوماتیک، عملکرد میکرو و چندی دیگر، از راه حل های جامع ما برای دوربین نسل جدید است."

دوربین جدید OM-D E-M1X در ماه فوریه با قیمت 3000 دلار دردسترس مشتریان و طرفداران برند مورد اشاره قرار می گیرد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت شرکت Olympus مراجعه کنید و اطلاعات کامل تری بدست آورید.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.