بروزرسانی نرم افزار نیکون برای مدل های Z7 و Z6 با قابلیت پیشرفته

Nikon اعلام کرده که به‌روزرسانی نرم افزار جدید را برای دوربین‌های Z-7 و Z6 ارائه کرده است. در این به‌روزرسانی در این مدل‌ها شاه فوکوس اتوماتیک و تشخیص چهره خواهیم بود و عملکرد عکاسی را برای تصاویر ثابت ارتقا بخشیده است. این به‌روزرسانی به‌روزرسانی همچنین دامنه تشخیص AF پایین دوربین را افزایش می‌دهد و توانایی ردیابی خودکار را اضافه خواهد کرد. در ادامه جزییات بیشتر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

دوربین های Z7 و Z6 بدون آینه Nikon بسیاری از مزایای عکاسی Full Frame را ارائه می دهند اما با این حال، نرم افزار بهبود یافته می تواند کارایی دوربین را افزایش دهد. همانطور که گفته ایم این شرکت سیستم عامل جدیدی را برای این محصولات ایجاد کرده است که آنها را با ویژگی های جدید نرم افزاری ارتقا می دهد.

بروزرسانی نرم افزار نیکون

این بروزرسانی جدید با نام سری Z در نسخه 2.0 ارائه شده که از ویژگی های تشخیص چهره در حین عکاسی بهره می برد. نیکون ادعا می کند که دوربین های Z7 یا Z6 قادر به تشخیص چشم های انسان در حالت AF-C یا AF-S خواهد بود. همچنین Z  نسخه 2.0 ادعا می کند که دامنه تشخیص AF کم نور در این بروزرسانی گسترده تر و بهبود یافته تر خواهد شد. این بروزرسانی کمک می کند تا محصولات Z7 و Z6 از یک قابلیت ردیابی خودکار (AE) با سرعت بالا بهره ببرند.

در نهایت باید بگوییم که این بروزرسانی تاثیر خوبی بر عملکرد دو مدل Z6 و Z7 خواهد داشت و این سیستم عامل جدید روند جدیدی از این دوربین ها در اختیار عکاسان قرار می دهد. در نتیجه شما عزیزان می توانید این نسخه جدید سیستم عامل نیکون را از Nikon Download Center دانلود و دریافت کنید و امیدواریم که این ارتقا برای شما عزیزان ارزش داشته باشد و تاثیر خوبی بر عکاسیتان در دوربین های بدون آینه بگذارد.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.