دو رویداد اورکلاک تخصصی در یک جا (همکاری G.Skill و HWBOT)

نمایشگاه کامپیوتکس 2017 نزدیک است و باز هم کمپانی جی اسکیل (G.Skill) برای این نمایشگاه برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است؛ این شرکت که تولید کننده انواع حافظه های رم و تجهیزات جانبی است، دو مسابقه ی مهم اورکلاک را برنامه ریزی کرده است؛ ششمین دوره مسابقات اورکلاکینگ Annual OC World Record Stage 2017 و چهارمین دوره مسابقات Annual OC World Cup 2017 به رهبری جی اسکیل در این نمایشگاه برپا می گردد. همچنین وب سایت HWBOT که برجسته ترین نهاد آنلاین در زمینه اورکلاک است نیز به طور اشتراکی با جی اسکیل در اجرای این دو مسابقه همکاری خواهد کرد.

Annual OC World Record Stage 2017 را می توان یکی از مهمترین رویداد های اورکلاک در جهان دانست که در 18 کلاس جهانی برپا می گردد. در این رویداد تنها از سخت افزارهای مبتنی بر Intel استفاده خواهد شد و شکستن رکوردهای جهانی و نمایش قابلیت سخت افزارهای جدید از جمله ویژگی و اهداف اورکلاکرهای آن به شمار می رود.

و اما مسابقات Annual OC World Cup 2017 نیز به همراه جایزه وسوسه انگیز 10 هزار دلاری در غرفه جی اسکیل و در جریان نمایشگاه کامپیوتکس 2017 به وقوع می پیوندد. این مسابقات تخصصی بوده و شرکت کنندگان آن، پیش از این در مسابقه مقدماتی HWBOT شرکت کرده و نفرات اول را تشکیل می دهند. تمرکز اصلی این بخش نیز در خنک کننده های LN2 جهت تهویه است. افزون بر تمام این دو مسابقه، HWBOT با همکاری G.Skill کارگاه عمومی اورکلاک با خنک کننده های LN2 را راه اندازی خواهند کرد که برای بازدید کنندگان علاوه بر آموزش، جنبه سرگرمی نیز خواهد داشت. همچنین بازدید کنندگان این فرصت را خواهند یافت که از سخت افزارهای موجود در این غرفه با هدف اورکلاک استفاده نمایند. همانطور که گفته شد، سخت افزارهای اینتلی و رم های DDR4 در کنار خنک کننده های LN2 مهمترین بخش های این دو مسابقه و کارگاه هستند.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان

  Amir

  از مدیران سایت میخوایم افرادی مثل the.12.th که از شما طلبکار هستند رو جلوشون وایستند.

  انگار پول میده به سایت که طلبکار هست. اصلا نمیفهمه وقتی gtc رو فقط چندتا خبر ازش کار کردند دیگه واسه مراسم amd نمیان بیشتر کار کنن.

  یک تعصب حال به هم زنی نسبت به amd داره بعد میگه نه. تعصبشو پشت یک سری حرف های بی ربط پنهان میکنه.

  اگر خوشت نمیاد خوب واسه چی خودتو به آب و آتش میزنی بیای توی سایت. قبلاً که فقط عشق کل کل بودی.

  الآن من باید بگم چرا روز دوم و سوم مراسم های مایکروسافت و گوگل رو چرا این سایت پوشش نداده؟!
  خوب معلومه، نه. چون در اون روزها فقط دارن کد میزنن و مخصوص متخصص هاست.

  ما خودمون لایو استریم میبینیم دیگه نمی یایم از این سایت و اون سایت طلبکار بشیم. gtc ، بیلد ، i/o همه رو لایو دیدم دیگه نرفتم یقه ی بقیه سایت ها رو بچسبم که چرا خوب پوشش ندادی. مگه اینترنت دم دستت نیست. خدای نکرده معلول هم که نیستی ، خوب همون جا بشین ببین دیگه.

  فاز این آدم ها چیه اصلاً؟! خودش میگه لایو دیدم بعد از این سایت طلبکاره. خوب لایو دیدی میخوای به اشتراک بذاری ، بذار. دیگه طلبکار واسه چی هستی. اصلاً دردت چیه؟!

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: Amir

  :-q:-q:-q:-q:-q:-q

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.