حرفه ای تر از قبل با نسخه دوم برنامه Gigabyte RGB Fusion

این روزها تمرکز بسیاری از شرکت ها بر روی فناوری های LED RGB موجود در سخت افزارها است؛ از سوی با توسعه سخت افزاری و از سوی دیگر با توسعه نرم افزاری. در همین راستا شرکت گیگابایت اقدام به معرفی نسل یا همان ورژن دوم از برنامه RGB Fusion کرده است. برنامه Gigabyte RGB Fusion برای همین منظور طراحی شده و به مدیریت رنگ ها، ضربان و هماهنگ سازی آنها اختصاص دارد. تمامی شرکت های فعال در این حوزه، برنامه های اختصاصی خود را برای این منظور طراحی کرده اند.

برنامه RGB Fusion 2.0 دارای یک رابط کاربری (UI) جدید است که بهترین راه ها را برای همگام سازی نورانی (RGB Synchronization) فراهم می سازد. به گفته گیگابایت، تمامی سخت افزارهای سازگار با RGB Fusion این شرکت و شرکای تجاری آن، از نسخه دوم این برنامه پشتیبانی می کنند. حالت ها و ضربان هایی که در این برنامه از پیش تنظیم شده اند شامل Static mode, Single Flash, Double Flash, Random Flash, Color Cycle, Game mode و Music mode هستند.

علاوه بر این، RGB Fusion 2.0 یک حالت کنترل پیشرفته برای شما فراهم می کند تا جلوه های RGB را برای هر محصول به صورت جداگانه تنظیم کنید و این به معنی سطح شخصی سازی بیشتر برای کاربران است. در حالت کنترل پیشرفته نور (Advance Lighting Control) حداکثر شخصی سازی را در این برنامه دریافت خواهید کرد.

به عنوان مثال می تواند ضربان نورانی قطعات را تفکیک کنید؛ ماوس و کیبورد را با ضربانی خاص تنظیم کرده و باقی قطعات را با ضربانی دیگر تنظیم کنید. همچنین این قابلیت ها در زمینه رنگ آمیزی نیز ممکن شده است. برنامه RGB Fusion 2.0 دارای ویژگی های بهبود یافته و افزوده مناسبی است که پیشنهاد می کنیم در صورت استفاده از سخت افزارهای این شرکت، آن را از دست ندهید!

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.