بیانیه MSI در زمینه سخت افزارهای تقلبی منتشر شد

چندی پیش در مورد کارت گرافیک های تقلبی در برخی از بازارها صحبت کرده بودیم؛ محصولاتی ارزان قیمت، تولید کشور چین با برندهای بی نام و نشان و تراشه های دروغین. حال شرکت MSI نیز در راستای برخی از اطلاعاتی که به تازگی از فروش قطعات تقلبی دریافت کرده است، اطلاعیه را منتشر می کند.

بخش بزرگی از بازار کشورهای آسیایی، بستر محصولات و سخت افزارهای تقلبی شده است که با نام و نشان برندهایی نظیر MSI به فروش می رسد؛ هر چند که خوشبختانه شاهد عرضه این محصولات در بازار داخلی ایران نیستیم، اما در کشورهایی نیاز به مبارزه با این قطعات فیک احساس می شود. در همین راستا برند MSI که نامی شناخته شده در بازار سخت افزار جهان به شمار می رود، اطلاعیه ای (MSI INTELLECTUAL PROPERTY RIGHTS ANNOUNCEMENT) را منتشر کرده و در این باره هشدار داده است.

MSI در این بیانیه در ابتدا از گیمرها و خریداران خود تشکر و قدردارنی کرده است که در تمامی این سالها، حمایت خود از MSI را ادامه داده اند. سپس در ادامه به وجود برخی از محصولات تقلبی با نشان این شرکت اشاره شده و ظاهر داستان اینگونه بوده است که برخی از خریداران این محصولات تقلبی، از MSI انتظار خدمات رسانی داشته و اعتراضاتی را در این زمینه مطرح کرده اند.

در نتیجه MSI در ادامه بیانیه حقوقی خود، اضافه می کند که کاربران، گیمرها و تمامی افرادی که قصد خرید محصولات این شرکت را دارند، می توانند فروشگاه های آنلاین معتبر، خرده فروشی هایی که جزو نمایندگان این کمپانی به شمار رفته، فروشگاه های مطمئن و ... را برای این منظور انتخاب کرده و مشخصات محصول را با وب سایت این شرکت چک نمایند. همچنین این شرکت اقدامات لازم حقوقی به جهت جلوگیری از واردات کالاهای تقلبی با نشان خود را انجام داده و روند آن در حال پیگیری است. در پایان نیز MSI از خریداران خود تقاضا می کند که در برابر خرید محتاط تر عمل کرده و به قیمت پایین و غیر عادی این سخت افزارها دل نبازند!

  • مجددا تاکید می کنیم که محصولات فوق در بازار ایران توزیع نشده و نخواهند شد. خوشبختانه چه در بخش کارت گرافیک های تقلبی انویدیا و یا محصولاتی با نام تجاری شرکت هایی نظیر MSI، بازار داخلی ایران پاکیزه مانده و همچنان قابل اعتماد است. با وجود آنکه در گذشته سخت افزارهایی نظیر درایو های اکسترنال ODD، مودم-روتر، مانیتور و...از برندهای دیگر به صورت تقلبی راهی بازار ایران شده بود، اما خوشبختانه نام تجاری MSI همچنان قابل اعتماد ترین نشان تجاری در بازار سخت افزار ایران به شمار می رود.
(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.