اولین تصاویر از سخت افزارهای AMD 50th Anniversary Edition منتشر شد

در روز گذشته به مطلبی در زمینه پردازنده AMD Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition پرداختیم که پیش فروش آن آغاز شده اما دست کم از نظر مشخصات فنی، با نمونه ساده خود تفاوتی ندارد؛ برخی منابع احتمال می داند که ظاهرا بسته بندی این محصول که به مناسبت تولد 50 سالگی AMD تولید شده است، با مدل های ساده متفاوت بوده و حتی این احتمال وجود دارد که یک نمونه از مولفه های فنی مانند فرکانس هم در این مدل متفاوت باشد که به دلیل عدم افشای اطلاعات هنوز اعلام نشده است.

به هر حال امروز نه تنها تصویر بسته بندی AMD Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition لو رفته است، بلکه متوجه شدیم که افزون بر این CPU یک کارت گرافیک ویژه با نام AMD Radeon VII 50th Anniversary Edition نیز در راه بازار است. کارت گرافیک AMD Radeon VII 50th Anniversary Edition نیز مانند پردازنده مورد بحث دارای بسته بندی خاص بوده و هر 2 سخت افزار در 29 آوریل به صورت رسمی معرفی و روند عرضه آنها به دست کاربران آغاز خواهد شد.

کارت گرافیک AMD Radeon VII 50th Anniversary Edition

کارت گرافیک AMD Radeon VII اولین کارت گرافیک 7 نانومتری جهان بود که تعداد محدودی از آن توزیع گشته و خبری هم از نمونه های سفارشی آن نبود. هنوز نمی دانیم که آیا ایران هم سهمی از سخت افزارهای AMD 50th Anniversary Edition خواهد داشت یا خیر.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.