سخت افزارهای AMD با تعدادی هدیه و بازی رایگان به مناسبت تولد 50 سالگی کمپانی!

همانطور که می دانید، AMD به مناسب تولد 50 سالگی خود یک پردازنده و یک کارت گرافیک در مدل های Radeon VII و Ryzen 2700X را به صورت خاص و ویژه معرفی کرده و آنها سخت افزارهای AMD 50th Anniversary Edition نام دارند که به مناسبت تولد این شرکت معرفی شده اند.

در ابتدا متوجه شدیم که پردازنده AMD Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition یک مدل با همان تعداد هسته و فرکانس های مادر است؛ اما کمی بعد تصاویری که از بسته بندی آنها منتشر شد، نشان می داد که این محصولات از نظر بسته بندی با مدل های ساده متفاوت هستند؛ کمی بعد تصویر امضای لیزری خانم (لیزا سو) بر روی CPU فوق منتشر شد که ویژگی دوم آن بعد از بسته بندی خاص بود.

و اینک متوجه شدیم که در صورت خرید سخت افزارهای AMD 50th Anniversary Edition به صورت رایگان صاحب چند عنوان بازی جدید خواهید بود. با پرداخت 50 دلار بیشتر، می توانید پردازنده AMD 50th Anniversary Edition را خریداری نمایید که به همراه کولر Wraith Prism RGB و 2 بازی عرضه می گردد. این 2 بازی با عناوین Tom Clancy's "The Division 2" Gold Edition، World War Z شناخته شده و همچنین می توانید یک تیشرت با نشان AMD 50 نیز دریافت کنید.

همچنین تمامی پردازنده های Ryzen 2000 AM4 زین پس تا مدتی محدود با 2 بازی رایگان به فروش می رسند و کارت گرافیک مدل ساده ی Radeon VII، سری RX 500 و سری Vega نیز به مناسبت تولد AMD، دو بازی رایگان را به انتخابی که از بین 7 بازی در اختیار دارید، به فروش می رسند. هنوز نمی دانیم که این امتیاز برای کاربران ایرانی هم اعمال می شود یا خیر!

هدیه تولد 50 سالگی AMD

سخت افزارهای AMD 50th Anniversary Edition

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • سعید

  صد در صد خیییییییییییییییییییییر:-L
  اینجا بازیاشو بر میدارن جدا می فروشن:-L
  تیشرتم بعنوان تیشرت اصل مارک خارجی می فروشنش:-L
  خود سی پی یو هم با همون 50 دلار بیشتر و بیشتر و بیشتر و گرونتر و خیلی گرونتر می فروشنش چون AMD 50th Anniversary Edition هست:-L
  یعنی خود سرگردنه
  تنها راهش اینه خودت بلندشی بری یه کشور دیگه همین پکو بخری. البته اگه بتونیم ویزاشو بگیریم =))
  اصلا این چیزا واسه ما نیست
  راستی امروز داشتم از سر کار میومدم خونه از 17شهریور رد شدم قیمت موتور ان اس گرفتم گفتن 43 میلیون. خونه و ماشین و سیستم که آرزو بود موتور هم اضافه شد بهش. یعنی هرچقدر کار کنی خرج نکنی نخوری بازم بهشون نمی رسی
  اینجا تبدیل شده به جایی که به هیچی نمی رسی. کشور نرسیدن ها. آرزو های کوچیک دست نیافتنیو نشدنی

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.