تصاویر کامل سخت افزارهای AMD Announces 50 به مناسبت پنجاهمین سالگرد تولد

چند شرکت از جمله "سافایر" و "گیگابایت" برای پنجاهمین سالگرد تولد AMD، سخت افزارهای خاص شامل مادربرد و کارت گرافیک را رونمایی کردند؛ خود شرکت AMD نیز این تولد را برای خود به چند شیوه جشن گرفت؛ نخست کاهش قیمت و افزودن 2 بازی برای خریداران برخی از پردازنده و کارت گرافیک، و البته معرفی 2 سخت افزار با عناوین AMD Announces 50th.

سخت افزارهای AMD Announces 50th شامل یک کارت گرافیک Radeon VII و پردازنده ی AMD Ryzen 7 2700X بودند که گاها لقب Gold Edition نیز بدانها داده می شود. این محصولات با رنگ آمیزی متفاوت کابینت، بسته بندی و در مورد پردازنده ی AMD Ryzen 7 2700X، با امضای لیزری خانم لیزا سو، مدیر عامل این کمپانی همراه بودند. در همین راستا آقای جان تیلور، مدیر ارشد بازاریابی در AMD، گفت: ما برای نیم قرن، مرزهای محاسبات با کاریی بالا را جا به جا کرده و برای ایجاد فرصت تجربه و فناوری های جدید، برای میلیون ها نفر در تلاش بوده ایم.

ما این لحظه را با طرفدارانمان در سراسر جهان جشن می گیریم و این نوید را به کاربران خود می دهیم که تا پنجاه سال دیگر، یعنی تا سال 2069 و فراتر از آن نیز با قدرت به حرکت خود ادامه خواهیم داد. سخت افزارهای AMD Announces 50th به تازگی روانه بازارهای جهانی شده و در ادامه می توانید شاهد تصاویر اصلی این محصولات باشید.

 سخت افزارهای AMD Announces 50th

کارت گرافیک Radeon VII

کارت گرافیک Radeon VII

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.