جی اسکیل و اینتل 23 رکورد اورکلاک را به ثبت رساندند! از پردازنده تا DDR4ها

شرکت "جی اسکیل" در جریان نمایشگاه Computex 2019 موفق به ثبت 23 رکورد اورکلاک شده است که به تازگی لیستی از آنها را منتشر کرده و در بین این لیست، اسامی چند شرکت دیگر که محصولات آنها نیز در این مراسم حضور داشته اند، به چشم می خورد. G.Skill در کامپیوتکس امسال موفق به گذر از رکورد حافظه های DDR4 نیز شد.

همواره در Computexها، شاهد برپایی مراسمات اورکلاک تخصصی هستیم که کمپانی ها با دعوت از اورکلاکرهای اختصاصی خود و دیگر اورکلاکرهای صاحب نام جهان در این غرفه ها، اقدام به برپایی چنین مراسماتی می کنند. تمامی رکوردها، به وسیله حافظه هایی انجام شد که از تراشه های 8 گیگایتی Samsung بهره می بردند؛ همچنین مادربردهای برندهای ASUS، MSI و ASRock نیز در این 23 اورکلاک مورد استفاده قرار گرفتند.

از جمله برجسته ترین این رکوردها، فرکانس ثبت شده به نام ماژول Trident Z Royal است که به رقم باورنکردنی 5886 مگاهرتز دست یافت. این اورکلاک بر روی مادربرد MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC و با یک پردازنده Intel Core i9-9900K بدست آمد. تمامی اورکلاک های فوق به وسیله پلتفرم های شرکت اینتل به ثبت رسیده و خبری از مدل های AMD نبود.

از جمله دیگر اورکلاک های ثبت شده در حوزه شکست رکورد از این 23 اورکلاک تخصصی، می توان به اورکلاک تیم K|ngp|n اشاره کرد که چهار کارت گرافیک EVGA GeForce GTX 1080 Ti K|ngp|n را به همراه یک پردازنده Intel Core i9-9980XE اورکلاک کرده و موفق به شکست یک رکورد در 3DMark Time Spy شدند.

افزون بر تمام این موارد، یک رکورد نیز در زمینه پردازنده ها به ثبت رسید که یکی از برترین ها به شمار می رود؛ این رکورد که متلق به بنچمارک Geekbench3 است، توسط پردازنده 28 هسته ای Intel Xeon W-3175X با کسب امتیاز 135527 جا به جا شد. مادربرد مورد استفاده در این اورکلاک ASUS ROG Dominus Extreme بود.

((برای مشاهده بهتر این تصویر می توانید آن را بر روی کامپیوتر ذخیره نمایید))

عمده موارد اورکلاک امسال، به همراه مادربرد ASRock X299 OC Formula انجام گرفته و تماما از پردازنده های سطح بالای اینتل از جمله i9-9960X و i9-9980XE استفاده شد.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.