با خرید پردازنده و کارت های گرافیک AMD می توان هدیه ای درخور توجه دریافت کرد

شرکت AMD به زودی کارت های گرافیک Radeon RX 5000 و پردازنده های Ryzen 3000 را راهی بازار خواهد کرد؛ تنها چند روز به عرضه این پلتفرم های جدید باقی مانده و این شرکت درصدد خارج کردن پلتفرم های قبلی از بازار فعلی است. در ماه گذشته AMD در چند نوبت اقدام به کاهش قیمت کارت های گرافیک و پردازنده های ZEN+ کرد.

سپس این شرکت به مناسبت تولد 50 سالگی خود تخفیف هایی را برای این محصولات اعمال کرده و این مسئله در روند فروش آنها موثر بود. اما ظاهرا بخشی این برنامه ها باید سرعت بیشتری به خود بگیرند؛ در نتیجه AMD به صورت مستقیم با Microsoft وارد همکاری شده است. AMD لیستی از کارت های گرافیک موجود خود شامل مدل های Vega و Polaris را به همراه پردازنده و APUهای Ryzen منتشر کرده است که در صورت خرید آنها، می تواند یک جایزه جالب توجه را دریافت نمایید.

لیست جوایز AMD

خریداران سخت افزارهای فوق، می توانند از سرویس Xbox Game Pass به مدت 3 ماه به صورت رایگان استفاده نمایند. کاربران با خرید این قطعات، می توانند اکانت 3 ماهه سرویس بازی Xbox Game Pass را دریافت نمایید. البته کاربران می توانند اکانت Xbox Game Pass را بلافاصله استارت نزده و تا ورود برخی بازی های دلخواه به این سرویس، اکانت خود را باقی نگاه دارند.

بیش از 100 بازی که امکان اجرای آنها بر روی کنسول Xbox One و ویندوز 10 میسر شده است. به دلیل تحریم های بین المللی، چنین سرویس و هدیه ای برای خریداران ایرانی در کار نخواهد بود.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • به دلیل تحریم های بین المللی، چنین سرویس و هدیه ای برای خریداران ایرانی در کار نخواهد بود.:smiley0

  0 پاسخ
 • محمد

  بستگی به وارد کننده داره موقع خرید بگیره
  بعدخودش جدا نفروشه

  0 پاسخ
 • ما هیچ... ما نگاه...

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.