نمایشگاه CES 2016:کامپیوتر جدید HP به همراه سخت افزارهای قدرتمند برای VR معرفی شد

بحث واقعیت مجازی (Virtual Reality) بحث داغ این روزاهای دنیای فناوری است (البته منظور تنها بحث داغ نیست).شرکت های مختلف از هدست های واقعیت مجازی (VR) خود رونمایی می کنند و حتی تاریخ پیش فروش  معروف ترین هدست مجازی دنیا,یعنی Oculus Rift نیز مشخص شده.

 

حال HP نیز می خواهد پای در دنیای واقعیت مجازی بگذارد و برای همین پای قرارداد همکاری با HTC را امضا کرده.

شرکت HP خبر از عرضه ی نسخه ی ویژه ای از Envy Phoenix داده است.این دسکتاپ پی سی گیمینگ  به شکل مخصوص برای پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی HTC به نام Vive طراحی شده.البته این پی سی میتواند از Rift پشتیبانی کند اما قرار است به لطف مهندسین HP و HTC ارادت خاص تری نسبت به هدست Vive داشته باشد و سازگاری بیشتر و لذت بخش تری با آن داشته باشد.

از مشخصات این گیمینگ پی سی باید به هارد دیسک دو ترابایتی,پردازنده Core i7 K و دارا بودن قابلیت تغییر رنگ ال ای دی ها بر اساس دما اشاره کرد.درضمن سیستم واترکولینگ نیز در داخل این قلعه وجود دارد.در زمینه ی مهم ترین و دوست داشتنی ترین قطعه گیمینگ,یعنی کارت گرافیک نیز باید بگوییم که دو انتخاب برای خریداران وجود خواهد داشت.یک Radeon R9 390x و یا یک Nvidia GTX 980 Ti. Envy Phoenix در تاریخ شانزدهم ماه میلادی جاری و با قیمت 1,700 دلار وارد بازارها خواهد شد.لازم به ذکر هدست Vive به همراه این دسکتاپ پی سی عرضه نخواهد شد و به طور جداگانه در ماه آوریل در دسترس علاقه مندان قررا خواهد گرفت.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.