روتر ASUS ROG Rapture GT-AC2900 سازگار با شبکه گیمینگ NVIDIA GeForce NOW

ایسوس که در حال پیشرفت سریع در دنیای شبکه های خانگی و حتی سرور است، جزو معدود برندهایی است که محصولاتی اختصاصی و خاص را در حالی معرفی می کنند که حتی به صورت تخصصی تنها بر روی آن متمرکز نیستند؛ روتر ASUS ROG Rapture GT-AC2900 از جمله همین محصولات است.

ASUS ROG Rapture GT-AC2900 یک روتر بسیار پیشرفته، تولید کمپانی ایسوس و همانطور که از نامش نیز پیداست، عضوی از جمهوری گیمرهای ایسوس (ROG) است. این روتر جذاب برای سرویس گیمینگ NVIDIA GeForce NOW بهینه سازی شده و به واقع برجسته ترین ویژگی آن نیز همین مسئله خواهد بود.

NVIDIA GeForce NOW یک سرویس گیمینگ ابری است که تحت مالکیت انویدیا قرار داشته و البته دارای کاربران و گیمرهای بسیاری در سراسر جهان است؛ حال روتر ROG Rapture GT-AC2900 با تمرکز تخصصی بر روی QoS، می تواند ترافیک شبکه NVIDIA GeForce NOW را شناسایی و الویت بندی نماید.

در حوزه پارامترهای شبکه ای، این روتر دارای شبکه استاندارد WLAN 802.11ac بوده و یک WAN با پهنای باند 1 گیگابیت را به همراه دارد. همچنین با ترکیب 2 باند 750+2167 مگابیت در ثانیه ای، که شامل 3x3 MIMO برای 2.4 گیگاهرتز بوده و 4x4 MIMO برای 5.0 گیگاهرتز است، می تواند پهنای باند بالایی را برای گیمرهای خوره آنلاین ارائه دهد. این روتر به درگاه های USB 3.0 / USB 2.0 مجهز شده تا از دانگل های 4G نیز پشتیبانی نماید. در پایان به استفاده از RGB LED در ASUS ROG Rapture GT-AC2900 و سازگار آن با برنامه ASUS Aura Sync RGB اشاره می کنیم. ایسوس قیمت گذاری را اعلام نکرده است.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.