کنسول خاص سونی برای جشن رد شدن از مرز 500 میلیون دستگاه رونمایی شد!

شرکت سونی برای نخستین بار در سال 1994 کنسول بازی "پلی استیشن" را معرفی نمود. این شرکت به تازگی اعلام کرده است که 500 میلیون دستگاه کنسول Playstation را راهی بازار کرده و به همین منظور جشن خواهد گرفت. سونی اعلام کرده است که فروش کنسول بازی این شرکت اینک از مرز 525 میلیون دستگاه عبور کرده و این یک موفقیت برای این کمپانی به شمار می رود. بخش بسیار بزرگی از درآمد Sony از طریق فروش کنسول های بازی Playstation تامین می گردد.

سونی به مناسبت فروش بیش از 500 میلیون کنسول Playstation، یک محصول ویژه را راهی بازار خواهد کرد؛ در بین تولید کنندگان سیستم های دیجیتال اینطور رسم است که در شرایط مشابه، یک محصول خاص را راهی بازار می کنند. این محصول یک کنسول بازی خاص از نوع PS4 Pro است که تنها 50 هزار عدد از آن در جهان توزیع خواهد شد.

این محصول در نگاه نخست بدون ویژگی به خصوص و منحصر به فرد است؛ اما با کمی دقت متوجه رنگ آمیزی و طراحی ظاهری ویژه آن خواهید شد. این محصول خاص دارای یک هارد دیسک 2 ترابایتی است. فروش کنسول خاص سونی از 24 ماه آگوست سال جاری در بازارهای جهانی آغاز می گردد. تا پیش از این نیز سونی پرچمدار فروش کنسول های بازی در جهان بود. ((کدام کنسول بیشترین فروش را داشته است؟)).

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.