پردازنده Samsung DDI برای تلویزیون های 8K با ویژگی های هوشمند

بزرگترین سازنده تلویزیون در سراسر جهان، سامسونگ الکترونیک، یک تراشه پیشرفته ی تلویزیونی را برای محصولات جدید خود معرفی کرده است. این IC با نام Samsung DDI و مدل دقیق S6CT93P، برای تلویزیون هایی با وضوح تصویر 8K طراحی شده و از پهنای باند بالای 4 گیگابیت در ثانیه نیز پشتیبانی خواهد کرد.

افزایش توانایی انتقال داده یکی از مهمترین پارامترهایی است که باید در تراشه های پردازشی تلویزیونی رعایت شود تا تغذیه و پردازش به طور مناسبی صورت گیرد؛ Samsung DDI به همراه خود استاندارد USI-T 2.0 را آورده است که پهنای باند و سرعت آن تا 2 برابر بیشتر از استاندارد USI-T 1.0 است.همچنین به دلیل ابعاد کوچک این تراشه، استفاده از آن در نمایشگرهای باریک، کوچک و قابل حمل نیز ممکن شده است.

همانطور که گفته شد، S6CT93P برای تلویزیون های 8K طراحی شده که دارای دقت تصویر 4 برابر بیش از تلویزیون های 4K هستند. سامسونگ اعلام کرده است که USI-T 2.0 نیز مجوزهای لازم را دریافت کرده و DDI موفق به عبور از تمامی فیلتر و آزمایش های سامسونگ شده است. اینترفیس بروز شده ی این تراشه دارای اکولایزر (EQ) هوشمند بوده و از کانال های دو طرفه بین کنترل کننده زمان سنج (TCON) و DDI های فردی استفاده می کند.

تراشه Samsung DDI

این شرکت را می توان بزرگترین ارائه دهنده فناوری و تکنولوژی در زمینه سیستم های تصویری دانست که به طور همزمان در خطوط تولید خود، امکان تولید چندین تکنیک مجزا را داراست.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.