سونی و معرفی چهار مدل تلویزیون 4K HDR

شرکت ژاپنی سونی به تازگی چهار مدل تلویزیون 4K HDR خود را برای افرادی که به دنبال تلویزیون های باکیفیتی هستند، اعلام کرد.  بیشتر این تلویزیون های هوشمند در نمایشگاه CES 2019 رونمایی شدند و به عنوان XG70, XG80, XG81  و XG83 شناخته می شود. در این بین مدل XG70 با وضوح  4K HDR در سایزهای 43،49، 55 و 65 اینچی با قاب نقره ای یا مشکی به فروش می رسد.

این تلویزیون های هوشمند با قابلیت های مختلفی همراه هستند و افراد می توانند به تماشا شبکه Netflix ، YouTube از طریق آن بپردازند. متاسفانه این تلویزیون اندروید تی وی نیست با این حال افراد قادرند به مرور سایت های اینترنتی بپردازند

سه مدل دیگر با عنوان XG80, XG81  و XG83 شناخته می شود. همه این سه مدل ها تلویزیون های اندرویدی محسوب می شوند و افراد از طریق آنها به فروشگاه Google Play دسترسی دارند. همچنین این تلویزیون ها از  Google Assistant پشتیبانی می کنند که کمک می کند تا افراد بوسیله این تلویزیون های هوشمند دیگر دستگاه های دیجیتال را کنترل کنند

تلویزیون هوشمند XG80 در سایزهای 43،49، 55،65 و 75 اینچی به فروش می رسد. XG81 نیز در سایزهای 43،49،55 و 65 اینچی عرضه خواهد شد. XG83 نیز در سایز 43 و 49 اینچی به فروش خواهد رسید. در بحث کیفیت تصویر تمامی تلویزیون های هوشمند جدید سونی از فناوری 4K X-Reality Pro بهره می برند و همچنین آنها همگی از فناوری Triluminos نیز بهره می برند. XG83 از پردازنده X1 سونی برخوردار است و با کیفیت 4K HDR می تواند از عملکرد تصویر خوبی برخوردار باشد.

سونی هیچ اشاره ای به تاریخ عرضه و قیمت این چهار مدل تلویزیون هوشمند اشاره نداشته و قرار است در آینده نزدیک عرضه شوند. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت سونی مراجعه کنید.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.