LG فروش اولین تلویزیون های 8K OLED را آغاز خواهد کرد!

تلویزیون های 8K OLED به طور رسمی در این هفته به بازار عرضه خواهند شد و سفارشات در کره جنوبی دریافت شده در نتیجه فروش اولین سری از پیشرفته ترین تلویزیون های امروز در دسترس قرار خواهد گرفت. این سری از تلویزیون های جدید دارای پنل 88 اینچی OLED هستند و با رزولوشن 8K Ultra HD ارائه شدند. رزولوشن این تلویزیون های پیشرفته 4320×7680 بوده و این چهار برابر تلویزیون های 4K است. باید اشاره کنیم که پنل OLED استفاده شده در این سری از تلویزیون ها یکی از بزرگترین پنل های ارائه شده در تلویزیون های ال جی است.

فروش اولین تلویزیون های 8K OLED

ال جی در این تلویزیون های پیشرفته از نسل دوم پردازنده های آلفا استفاده کرده و همچنین شاهد الگوریت هایی از یادگیری عمیق در این سری جدید از تلویزیون ها هستیم که بالا رفتن وضوح تصویر کمک زیادی می کنند. ال جی همچنین از یادگیری عمیق در تولید صدایی فراگیر نیز استفاده کرده است.

اما این محصول پیشرفته و هوشمند با چنین فناوری های بروزی با چه قیمتی ارائه خواهد شد؟ آیا شاهد قیمتی نجومی از این محصولات خواهیم بود؟ به گفته ال جی، این محصول در فروشگاه ها با قیمت 42.000 دلار و در پیش فروش ماه ژوئن با قیمت 34.000 دلار عرضه خواهد شد. البته یک تصفیه هوا هم به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. این محصولات در هفته جاری در کره جنوبی و در سه ماه سوم سال جاری در آمریکای شمالی و اروپا عرضه خواهند شد.

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • 42 هزارتا واسه ما ایرونیا چیزی نیس که اصلا=))=))=))
    پیش به سوی OLED 8K
    B-)B-)

    1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.