برترین تلویزیون TV Shootout 2019 انتخاب شد؛ به همراه بهترین های جهان

مراسم TV Shootout امسال نیز در ایالات متحده آمریکا برگزار شد. همانطور که احتمالا می دانید و در گذشته نیز بدان اشاره کردیم، این مراسم به همراه یک هیئت داوران سالانه برگزار شده و چند تلویزیون پرچمدار را از زاویه های تخصصی مورد بررسی قرار می دهند؛ با این وجود عمدتا شاهد انتقادهایی به این مراسم هستیم. در TV Shootout 2019 نیز تلویزیون های منتخب نهایی زیر حضور داشتند:

 • تلویزیون LG C9 OLED
 • تلویزیون Samsung Q90R QLED
 • تلویزیون Sony A9G OLED
 • تلویزیون Sony Z9F LCD

همانطور که مشاهده می کنید، بسیاری از مدل های پرچمدار که لایق حضور در این لیست بوده اند، مد نظر قرار نگرفته اند. در TV Shootout امسال نیز پارامترهایی نظیر کنتراست، دقت رنگ، تاری در حین حرکت، یکنواختی (عدم نشت نور و انحراف رنگ)، پردازش تصویر، مناسب بودن برای نمایش بازی، HDR و عملکرد در نور و اتاق روشن در انتخاب این تلویزیون ها دخیل بوده اند. گفته می شود که داوران نمی توانند اسامی تلویزیون و مدل های آنها را مشاهده کرده و تنها تصاویر را خواهند دید.

مراسم TV Shootout 2019

البته در این مورد نیز تردید هایی وجود دارد. به هر حال TV Shootout 2019 امسال تلویزیون Sony A9G OLED را لایق نشان King of TV تشخیص داده و رتبه نخست به این تلویزیون اختصاص یافت. تلویزیون های یاد شده و منتخب پس از کالیبراسیون تخصصی مورد بررسی قرار می گیرند. در ادامه می توانید شاهد نتایج تست های دقیق تلویزیون های فوق باشید:

 بهترین تلویزیون های سال 2019

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • Alireza

  سری جدید تصاویر فوق العاده واقعی رو خلق میکنه، تی وی Z9G جوایزی رو هم در CES2019 برای سونی به ارمغان آورد اولد A9G هم که سردمدار هس تو کیفیت.

  0 پاسخ
 • Ali

  سونی ترکونده دمش گرم.

  0 پاسخ
 • Ali

  سونی تو تی وی ترکونده به خصوص که سری جدید تصاویر فوق العاده واقعی رو خلق میکنه با X1 Ultimate که پیکسل ب پیکسل تصویر رو پردازش میکنه و تمام فاکتورهای دنیای واقعی از جمله عمق تصویر و عمق بین اشیا با فناوری object based super resolution و.... تنظیم میشه حرکات سریع دقیقا به مانند دنیای واقعی با فناوری X motion clarity به تصویر کشیده میشه و.... دم سونی گرم.

  0 پاسخ
 • :-bd

  0 پاسخ
 • علی

  رو دست سونی نیست حیف قیمت زیادی دارند و مجبور شدیم ال جی بخریم وگرنه یک ایستاده قدیمی سونی داریم امسال ۱۷ سال هست که داره کار می کنه در صورتی که در همین مدت الان ۲ تا تلوزیون lcd و led سامسونگ و ال جی سوخت و عوض کردیم اما سالهاست منتظریم اون بسوزه و نسوخته:emoji1

  0 پاسخ
 • محمد علی

  یکی دو سالیه سونی فوق العاده کار کرده ۲۰۱۸ هم A9F این لقب رو به دست آورد امسال بهترین تلویزیون برای HDR تی وی A9G شد و لقب پادشاه به دست آورد که دلیلش قدرت پردازنده X1 Ultimate هس به نظرم که تصاویر بهتری رو نسبت دو رقیب دیگه خلق میکنه و به نظرم سونی الان داره رو crystal LED داره کار میکنه که آینده دیسپلی ها هس.

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.