نینتندو مدل جدید Switch را با پردازنده جدید و طول عمر باتری بیشتر معرفی کرد

شرکت Nintendo یک کنسول جدید Switch را بدون سر و صدا، وارد بازار کرد. همانطور که می دانید زمان چندانی از معرفی نسخه Lite نگذشته است؛ کنسول جدید نینتندو سوئیچ همچنان به مراتب ضعیف تر از کنسول های Xbox One و PS4 بوده اما در زمینه های پیشرفت داشته است.

کنسول نینتندو سوئیچ فعلی یا نسخه پیشین با سریال XAW، دارای طول عمر باتری بین 2.5 تا حداکثر 6.5 ساعت است. اما در نسخه جدید با سریال XKW، این کنسول بازی می تواند باتری خود را حداقل 4.5 تا 9 ساعت در استفاده نگاه دارد. این نسخه می تواند طول عمر باتری بیشتری را به همراه داشته اما این اتفاق به دلیل استفاده از باتری قوی تر نخواهد بود.

نینتندو بدون اعلام رسمی، تغییراتی را بر روی SOC و بخش حافظه اعمال کرده است که بدین ترتیب مصرف باتری را کاهش خواهند داد. البته کنسول جدید Switch همچنان با قیمت 300 دلار به فروش رسیده و هیچ تغییر قیمتی در آن صورت نگرفته است. نسخه Lite به قیمت 200 دلار معرفی شده اما برخی ویژگی ها ازجمله اتصال به کنسول خانگی، جدا شدن دسته ها و ... را از دست داده است.

کنسول جدید Switch

همچنین احتمال ورود یک نمونه Switch PRO نیز در آینده نزدیک وجود دارد؛ Switch PRO از تراشه NVIDIA Tegra X2 استفاده خواهد کرد.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.