از مک بوک های جدید تا مانیتور 6K جدید اپل (خانه تکانی به سبک اپل)

اطلاعاتی از برخی رسانه ها منتشر شده است که نشان می دهد "اپل" در سال 2019 یک گروه جدید از مک بوک پروهای خود را راهی بازار خواهد کرد که به نوعی سنت شکنی به حساب می آیند؛ مک بوک های جدید اپل با نمایشگر 16 اینچی معرفی شده و از این رو صرف نظر از مدل های سال 2012، بزرگترین نمایشگر را بین مک بوک پروها خواهند داشت.

همچنین یک نسخه از مک بوک پرو در سایز 13 اینچ تولید خواهد شد که از 32 گیگابایت حافظه رم پشتیبانی می کند؛ در حال حاضر این مقدار حافظه تنها در مدل های 15 اینچی آن یافت می شود. اپل در سالهای اخیر و در اواخر سال 2016، نوار لمسی OLED را به مک بوک های خود افزود که به عقیده بسیاری، طرفداران چندانی را جذب خود نکرده است؛ در نتیجه این شرکت احتمالا به فکر یک تکنیک جایگزین خواهد بود.

افزون بر آن، مک بوک های جدید از نظر سامانه ارتقاء و دسترسی به قطعات اصلی سخت افزاری نیز بهبودهایی را به همراه داشته و از بار انتقادهای اپل در این زمینه خواهند کاست. یکی از انتقاد کاربران حرفه ای و حتی طرفداران اپل، عدم ارتقاء پذیری مک بوک ها، خصوصا مک بوک پرو بوده است. در نهایت یک مانیتور 31.6 اینچی را در آینده نزدیک معرفی خواهد کرد که بدین ترتیب باز هم به بازار نمایشگر های حرفه ای باز می گردد. این نمایشگر از دقت 6K برخوردار بوده و یک مانیتور کاملا حرفه ای است.

مانیتور اپل

نور پس زمینه آن از دیودهای LED تشکیل شده و به طور حتم از پورت Thunderbolt برخوردار خواهد بود. طراحان، مهندسان و کاربران حرفه ای و البته پولدار، مشتریان این مانیتور جذاب خواهند بود.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.