کالبدشکافی یک لپ تاپ باریک و محبوب: HP EliteBook 1050 G1

لپ تاپ HP EliteBook 1050 G1 را می توان یک الترابوک باریک، جذاب و مهندسی شده دانست. این محصول با طراحی مناسب و کارآمد HP، از سخت افزارهای روز بهره می برد. HP EliteBook 1050 G1 پس از آن جذاب تر می شود که آن را "کالبدشکافی" کرده و از مادربرد و قطعه بندی مناسب آن دیدن نمایید.

کالبدشکافی لپ تاپ HP EliteBook 1050 G1

تنها 9 پیچ برای باز کردن کابینت اصلی کافی است؛ پس از ان به قطعات داخلی دسترسی خواهید داشت. لپ تاپ HP EliteBook 1050 G1 بسیار باریک طراحی شده و قطعات آن به خوبی در جای خود نصب شده اند.

کالبدشکافی لپ تاپ HP EliteBook 1050 G1

دو اسلات حافظه رم DDR4 برای این لپ تاپ نصب شده و می تواند از حداکثر 32 گیگابایت حافظه رم پشتیبانی نماید که در این مدل با یک ماژول 8 گیگابایتی، یکی از اسلات ها پر است. ماژول های پشتیبانی شده نیز از مدل های DIMM و لپ تاپی است. با باز کردن درب اصلی، به این بخش و حافظه های دیگر نیز دسترسی فوری پیدا می کنید.

کالبدشکافی لپ تاپ HP EliteBook 1050 G1

برای بخش حافظه، یک ماژول SSD M.2 در این نوت بوک نصب شده است که در واقع در اکثر پیکربندی ها، تنها همین ماژول ذخیره سازی را تامین می کند. بخش HDD یک فضای 2.5 اینچی است که در این مدل خالی مانده است.

لپ تاپ EliteBook 1050 G1 دارای 2 باتری متفاوت است که بسته به نوع تراشه های سخت افزاری، متفاوت است. یک باتری 64 واتی در ساعت و دیگری 95.5 وات در ساعت است.

و در نهایت سیستم خنک کننده، بسیار جالب طراحی شده است؛ هیت پایپ ها از محل نصب GPU و CPU فاصله داشته و در سمت راست و چپ لپ تاپ نصب شده اند.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.