انویدیا به زودی یک لپ تاپ هیبریدی معرفی می کند!؟ (به همراه تصاویر احتمالی)

برخی منابع خبری اعلام کرده اند که با توجه به درز برخی اطلاعات، احتمال می دهند که "انویدیا" در حال کار بر روی یک لپ تاپ هیبریدی یا همان 2 در 1 باشد. این لپ تاپ 2 در 1 می توان به صورت های نوت بوک، تبلت و ترکیبی از هر 2 کار کرده و ویژگی های خاص این شرکت را در خود حمل می کند که آن را از دیگر محصولات مشابه متمایز می سازد.

پروژه این محصول با کد Mystique شناخته شده و ظاهرا انویدیا در حال رسیدن به دستگاه نهایی است؛ برخی معتقدند که حتی این امکان وجود دارد که انویدیا این لپ تاپ هیبریدی را جایگزین کنسول Nvidia Shield نماید که در چند سال گذشته از فروش مناسبی برخوردار بوده است. Nvidia Shield یک کنسول هوشمند سازی اتاق نشیمن و بازی-سرگرمی است که متاسفانه در ایران کارایی چندانی ندارد.

این لپ تاپ دارای نمایشگر 13.5 اینچی بوده و از دقت 2000×3000 پیکسل بهره خواهد برد. این محصول از پردازنده ی Tegra X2 استفاده می کند و البته در برخی از منابع خبری جدید، استفاده از پردازنده قدرتمند تر Tegra Xavier مورد تائید قرار گرفته است. به هر حال Tegra Xavier دارای ویژگی های برجسته هوش مصنوعی (AI) نیز خواهد بود. در صورتی که انویدیا اقدام به تولید لپ تاپ هیبریدی نماید، قطعا با توجه به نام و نشان آن، فروشی تضمین شده خواهد داشت. در ادامه شاهد تصویری از این محصول هستید که به گفته برخی منابع، مربوط به لپ تاپ هیبریدی و مخصوص بازی انویدیا است.

لپ تاپ انویدیا

لپ تاپ NVIDIA

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.