کدام شرکت بیشترین لپ تاپ را در بازارهای جهانی به فروش می رساند؟

برندهای اصلی سازنده انواع لپ تاپ در جهان، شامل مدل های گیمینگ و غیر گیمینگ، شامل برندهای برجسته ای نظیر ایسر، اچ پی، دل، ایسوس، اپل و لنوو هستند. حال به تازگی گزارشی از سهم هر یک از این برندها، از بازارهای جهانی منتشر شده است که در ادامه بدانها خواهیم پرداخت.

کدام کمپانی لپ تاپ بیشتری را می فروشد؟

این گزارش شامل 2 فصل مالی یعنی 3 ماهه نخست و 3 ماهه دوم سال 2019 است که در آن 6 برند یاد شده در مقدمه، مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته اند. در 3 ماهه نخست سال 2019 شرکت های HP و Dell، رتبه های اول و دوم فروش را به خود اختصاص داده بودند. در 3 ماهه دوم، HP موفق به حفظ رتبه ی خود با فروش 27.3 درصد از بازار جهانی شده است.

در حال حاضر شرکت Lenovo با در اختیار گرفتن 19.4 درصد از بازار جهانی، جایگاه شرکت Dell را به خود اختصاص داده و شرکت دل نیز با سهم 15.8 درصدی از بازار جهانی، رتبه سوم را در 3 ماهه دوم به نام خود ثبت کرده است. در رتبه های بعدی، Apple با سهم 8.5 درصد در 3 ماهه نخست و 9.6 درصد در 3 ماهه دوم سال 2019، همچنان موفق به نگاه داشتن رتبه ی خود در پله ی چهارم شده است.

سهم بازار سازندگان لپ تاپ

ایسوس که در 3 ماهه اول سال 2019 با در اختیار گرفتن 6.9 درصد بازار، رتبه ی 5 این جدول را به نام خود نگاه داشته بود، در 3 ماهه دوم با کاهش سهم خود به این جایگاه را به شرکت ACER داده است. ACER در حال حاضر 7.6 درصد از کل بازار جهانی را در اختیار دارد. شما کدام برند لپ تاپ را ترجیح می دهید؟

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.