لپ تاپ های Dynabook توشیبا از سری 2019 ارائه شدند!

لپ تاپ Dynabook توشیبا با پردازنده سری U اینتل در سه مدل مختلف ارائه شدند که این مدل ها با عناوین Portege X30، Tecra X40 و Portege A30 در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. در ادامه به معرفی این سری از لپ تاپ تاپ ها خواهیم پرداخت.

لپ تاپ های Dynabook توشیبالپ تاپ های Dynabook توشیبا

لپ تاپ مدل Portege A30 که در سال 2017 نیز ارائه شده بود، امسال در ابعادی نازک تر  و سبک تر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این سری از محصول جدید توشیبا مجهز به سیستم امنیتی کاملی بوده که می توان به اسکنر اثر انگشت، دوربین های IR و BIOS اختصاصی اشاره کرد. در این سری 2019 شاهد پردازنده هایCeleron 3867  و Core i7-8650U خواهیم بود و از 4 تا 8 گیگابایت رم DDR4 بهره خواهند برد. نمایشگر این مدل 13.3 اینچی بوده و کاملا لمسی ارائه شده است. در نمایشگر این مدل از کیفیت 1080p پشتیبانی خواهد شد.

باید اشاره کنیم که مدل های Portege X30 یا Tecra X40 نیز مانند مدل Portege A30 از تمامی قابلیت ها پشتیبانی خواهند کرد اما از ابعاد مختلفی برخوردار خواهند بود. هنوز جزییات بیشتری از زمان عرضه این سری محصولات و فیمت آن ها مشخص نشده در نتیجه اگر اخبار جدیدی منتشر شود حتما در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.