به نظر می‌رسد اپل مک‌بوک پرو 16 اینچی را همین امسال عرضه خواهد کرد

مقاله‌ای در بلومبرگ نوشته شده توسط Mark Gurman و Debby Wu به شایعات طولانی عرضه مک بوک پرو 16 اینچی در همین امسال دامن زده است. Gurman یکی از منابع قابل اعتماد در رابطه با اخبار اپل در گذشته بوده که به شکل دقیقی مشخصات بسیاری از محصولات و نرم افزارهای این شرکت قبل از عرضه را گزارش کرده.

با توجه به مقاله Mark Gurman و Debby Wu مدل جدید 16 اینچی مک بوک پرو از حاشیه‌های باریک‌تر و اندازه کلی مشابه با مدل‌های 15 اینچی فعلی بهره می‌برد. در حال حاضر مشخص نیست که مک بوک پرو 16 اینچی در مراسم ماه سپتامبر کنار آیفون‌های جدید اپل حضور خواهد داشت یا معرفی آن به تاریخی دیگر در پاییز موکول خواهد شد.

اپل چیزی نزدیک به هفت سال است که لپ تاپی با نمایشگر بزرگ‌تر از 15 اینچ عرضه نکرده؛ در سال 2012 بود که مدل 17 اینچی مک بوک پرو تبدیل به یک نقطه پایان به تعهد این شرکت نسبت به عرضه دستگاه‌های قابل حمل با نمایشگر بزرگ بود.

اضافه کردن مک بوک پرو 16 اینچی به لاین آپ اپل زمانی در دستور کار شرکت قرار گرفت که آنها سخت به دنبال بدست آوردن و البته نگه داشتن کاربران حرفه‌ای کامپیوتر در پلتفرم اپل بودند. همینطور مک پرو جدید و نمایشگر 32 اینچی XDR Pro نیز امسال عرضه خواهند شد که خالقین محتوایی که همزمان به قدرت پردازشی بالا و مانیتورهای بزرگ و دقیق نیاز دارند را هدف گرفته‌اند. در آخرین اخبار این محصول نیز شایعات استفاده از پردازنده‌های Intel Coffee Lake مطرح شده بود که با توجه به عرضه پردازنده‌های Intel Comet Lake U به تازگی باید دید چه اتفاقی رخ می‌دهد.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.