آغاز انتشار بروزرسانی اندروید نوگا برای LG G4

بیش از دو سال از عرضه ی تلفن پرچمدار جی 4 ال جی به بازار میگذرد. ال جی این دستگاه را در آوریل سال 2015 وارد بازار کرد که به طور پیشفرض، اندروید 5.1.1 لالی پاپ بر روی آن نصب شده بود. پس از انتشار اندروید مارشملو، جی 4 به این نسخه نیز بروزرسانی شد و پیش بینی میشد این آخرین بروزرسانی برای پرچمدار قدیمی ال جی باشد اما پس از گذشت حدودا 11 ماه از انتشار اندروید نوگا توسط گوگل، به نظر میرسد ال جی تصمیم گرفته تا بروزرسانی جدیدی را برای LG G4 منتشر کند. این اتفاق در حالی رخ داده که بر اساس گزارشات قبلی، قرار بود ال جی انتشار اندروید نوگا برای جی 4 را در سه ماهه ی سوم سال 2017 آغاز کند اما کمپانی این بروزرسانی را اکنون در کشور خانگی یعنی کره ی جنوبی منتشر کرده است.

در عین حال مدتی پیش اوپراتور امریکایی AT&T اعلام کرده بود که هیچ برنامه ای برای بروزرسانی ال جی جی 4 به اندروید نوگا ندارد و ممکن است جی 4 های تحت این اوپراتور بروزرسانی اندروید نوگا را دریافت نکنند. در هر صورت زمان انتشار اندروید نوگا برای جی 4 در دیگر مناطق جهان هنوز مشخص نیست اما انتظار میرود طی یک ماه آینده ال جی این بروزرسانی را در دیگر کشور ها نیز عرضه کند. فایل های KDZ این بروزرسانی از طریق وب سایت XDA برای مدل های F500S, F500K and F500L قابل دانلود است.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • سعید مداحی

  سلام. من این گوشی نسبتا قدیمی را چند روز پیش خریدم. همه چیز خوب است الا یک مشکل و آنهم داغ کردن عجیب این گوشی با کوچکترین استفاده است. آیا گوشی ایراد دارد؟( از دیجی کالا خریدم.)

  0 پاسخ
 • درود دوست گرامی، جی 4 ذاتا با دمای کالا کار میکنه که باعث شده اکثر دستگاه های این مدل پس از مدتی استفاده دچار ایراد های اساسی بشه. نباید زیاد به این گوشی فشار وارد کرد. پاینده باشید.

  0 پاسخ
 • سعید مداحی

  در پاسخ به: شاهین رفوئی

  - سلام مجدد جناب آقای رفوئی عزیز. آیا با آپدیت گوشی ( البته در صورت انتشار) امکان دارد که این مشکل حل شود؟ ممنونم.

  0 پاسخ
 • بعید هستش دوست من ، چرا که منبع مشکل سخت افزاری هستش. در بهترین حالت شاید با انتشار بروزرسانی کمی از عمق مشکل کاسته بشه.

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.