جانشین نوکیا ۶ مجهز به اسنپدراگون ۶۶۰ سال آینده معرفی خواهد شد

اگر از طرفداران نوکیا ۶ بودید ولی به دلیل قدرت پردازشی کم آن که به دلیل استفاده از پردازنده اسنپدراگون ۴۳۰ اتفاق افتاده بود، از خرید ان منصرف شده بودید شایعات جدید ممکن است خبرهای خوشی برای شما در پی داشته باشد.


از آنجاییکه زمان آن رسیده تا نوکیا گوشی های جدیدتری به بازار معرفی کند، شایعات درباره این گوشی ها به همین زودی آغاز شده است. یکی از این شایعات که مربوط به جانشین نوکیا ۶ می باشد، خبر از استفاده پردازنده قدرتمندتر، اسنپدراگون ۶۶۰ در ان میدهد. این پردازنده که اوایل سال ۲۰۱۷ معرفی شد، مجهز به چهار هسته kyro 260 با فرکانس ۲.۲ گیگاهرتز و چهار هسته دیگر از همین نوع با فرکانس پردازشی ۱.۸ گیگاهرتز می باشد. این پردازنده که با فناوری ساخت ۱۴ نانومتری تولید شده، بسیار قوی تر از اسنپدراگون ۴۳۰ نوکیا ۶ می باشد که با فناوری ۲۸ نانومتری تولید شده بود. همچنین سرعت پردازش رم در چیپ ست جدید تقریبا تا دو برابر افزایش پیدا کرده است.
گوشی میان رده بعدی نوکیا که ممکن است نوکیا ۶ سال ۲۰۱۸ نامیده شود، شایعه شده است که اواسط ماه ژانویه معرفی خواهد شد، که تقریبا مصادف با سالگرد بازگشت نوکیا به عرصه تولید گوشی های هوشمند است. دیگر شایعات به گوش رسیده پیرامون این گوشی خبر از وجود ۴ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی میدهد که البته تمامی این موارد ممکن است تا زمان عرضه گوشی دچار تغییر شوند.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.