نسخه تست آپدیت اندروید اوریو برای گلکسی نوت 8 سامسونگ لو رفت

نسخه ای از آپدیت اندروید اوریو برای مدل های آمریکایی سامسونگ گلکسی نوت 8 در اینترنت منتشر شده است. لینک هایی از این آپدیت برای دانلود در سایت Reddit قرار گرفته بود که چندین کاربر نیز با دانلود و نصب آن خبر از حقیقی بودن این فایل ها دادند. اما در گزارش هایشان اشارات زیادی به ناپایدار بودن این آپدیت برای بعضی از اپلیکیشن ها نیز وجود دارد.

برخلاف برادران کوچکتر یعنی S8 و S8+ خبری از ارائه رسمی آپدیت اندروید 8 نسخه بتا برای نوت 8 وجود ندارد. اما همانطور که از شماره نسخه لو رفته از این آپدیت (N950USQU2CQL1) مشخص است این نسخه بتا نبوده و یک نسخه آزمایشی از آپدیت نهایی برای این گوشی می باشد. البته همانطور که پیش تر اشاره شد این آپدیت فقط مخصوص نسخه هایی از نوت 8 می باشد که در کشور آمریکا به فروش رفته اند و مجهز به پردازنده اسنپدراگون 835 هستند و با کد SM-N950U شناخته می شوند. علاوه بر این برای نصب آپدیت لو رفته حتما باید اندروید نسخه N950USQS2BQK2 بر روی دستگاه مورد نظر نصب باشد.

در حال حاضر نصب رسمی این آپدیت تنها بر روی دستگاه های آنلاک شده که توسط Verizon به فروش رسیده اند مقدور می باشد اما کاربری با نام mweinbach که فایل مذکور را در سایت ردیت منتشر کرده بود راهنمای نصب آن توسط نرم افزار های جانبی را نیز برای دیگر مدل های نوت 8 قرار داده است. دقت کنید که این آپدیت تنها برای مدل های مجهز به پردازنده اسنپدراگون نوت 8 بوده و نصب بر روی دیگر مدل های این گوشی ممکن است خطرات جبران ناپذیری در پی داشته باشد، اگر حتی مدل مربوط به این آپدیت را نیز داشته باشید نصب آن را به هیچ وجه به شما پیشنهاد نمیکنیم زیرا کاربرانی که آن را نصب کرده اند ایرادات فراوانی از آن گزارش کرده اند که ارزش کار با آن را بسیار پایین آورده است. پس بهتر است انتشار این فایل را به فال نیک گرفته و منتشر انتشار رسمی آن باشید.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.