واکنش سامسونگ در خصوص مشکل باتری گلکسی نوت 8

هفته پیش در خبرها داشتیم که بعضی از گلکسی نوت 8 های سامسونگ ( و گلکسی اس 8+) دچار مشکل باتری شده اند و پس از آنکه شارژ آنها کامل تخلیه شده و به 0 میرسد، نه روشن می شوند و نه امکان شارژ مجدد آنها وجود دارد. در حالیکه این خبر برای کاربرانی که دچار این مشکل شده اند بسیار وحشتناک است، خبر خوب اینست که مانند گلکسی نوت 7 خبری از انفجار و ترس از آسیب فیزیکی نیست. اگر به خاطر داشته باشید، مشکل باتری نوت 7 باعث شد که سامسونگ به طور کل این گوشی را از بازار جمع کند و متحمل ضرری در حدود یک میلیارد دلار شود.

اما حالا بهترین راه برای کاربران گلکسی نوت 8 و گلکسی S8+ اینست که از بروز این مشکل جلوگیری کنند و مطمئن شوند که شارژ باتری آنها هرگز به 0% نخواهد رسید. سامسونگ نیز در حال تحقیق بر روی مشکل ایجاد شده است. اگر به خاطر داشته باشید، سامسونگ پس از انفجار گوشی های گلکسی نوت 7 به طور قاطعانه ای اعلام کرد که برای ایمنی باتری های نوت 8 آزمایش های جدیدی را آغاز کرده است و این اتفاق هرگز دوباره رخ نخواهد داد. در حال حاضر سامسونگ می گوید که فقط تعداد کمی از کاربرای از این مشکل شکایت کرده اند. این شرکت در بیانیه ای گفته است که به اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه های آسیب دیده نیاز دارد  و اگر گلکسی نوت های 8 و گلکسی S8 های پلاس بعد از تخلیه باتری و شارژ مجدد دوباره راه اندازی نمی شوند، باید سریعاً با کمپانی ارتباط برقرار کرد. تنها زمانی که سامسونگ اطلاعات کافی داشته باشید می تواند یک نظر هوشمند و آگانه در خصوص مشکل بدهد.

سامسونگ قطعاً تمام گزارشات این موضوع را با جدیت بررسی می کند، ما تعداد بسیار کمی از این دست گزارشات را از مشتریان دریافت کردیم که می تواند به مدیریت شارژ بستگی داشته باشد و ما متاسفانه تنها زمانی می توانیم در خصوص این موضوع اظهار نظر کنیم که اطلاعات بیشتری در خصوص دستگاه های آسیب دیده داشته باشیم.

تاکنون هیچ خبری مبنی بر جایگزینی گوشی های آسیب دیده از طرف سامسونگ به گوش نرسیده است و سامسونگ فقط اعلام کرده است که در صورت بروز مشکل با پشتیبانی این شرکت تماس بگیرید. پس به شما توصیه می کنیم که اگر از کاربران پرچمداران 2017 سامسونگ هستید، اطمینان حاصل کنید که هرگز میزان شارژ گوشی شما به درصدهای خطرناک قرمز رنگ نخواهد رسید.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.