مشکل روشن شدن بی‌دلیل نمایشگرهای گلکسی S8 و S8+

هفته گذشته در خبرها داشتیم که گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ تعدادی از کاربران در آمریکا دچار مشکل باتری شده است و زمانیکه باتری آن کاملاً خالی می شود، امکان شارژ مجدد و روشن شدن دستگاه وجود ندارد. سامسونگ با اعلام اینکه تعداد گزارشات این مشکل کم است و در این تعداد امکان بررسی مشکل وجود ندارد، به نوعی پرونده را بست. اما حالا به نظر میرسد که این شرکت با مشکل دیگری روبه رو است. تعدادی از کاربران گوشی های گلکسی اس8 و اس8 پلاس اعلام کرده اند که گوشی آنها بدون آنکه لمس شود و یا دکمه فشرده شود، روشن می شود.

یکی از کاربرانی که گوشی او دچار مشکل شده است، در انجمن رسمی سامسونگ اینگونه نوشته است:

گوشی گلگسی اس8+ جدید من، هر 10 ثانیه شروع به روشن شدن می کند. من گوشی را به تنظیمات کارخانه ای بازگرداندم اما مشکل حل نشد. این واقعاً آزار دهنده است. من در گوگل جستجو کردم و به نظر میرسد که دیگران هم مشکلات مشابهی دارند. من سعی کردم که هر چیزی را که ممکن است دلیل آن باشد در منوی تنظیمات خاموش کنم، اما این موضوع هم کمکی نکرد.

همانطور که در پایین مشاهده می کنید، تعدادی از کاربران از این اتفاق فیلم نیز گرفته اند و آنها را به اشتراک گذاشته اند. مطمئناً این مشکل باعث تخلیه سریع تر باتری گوشی می شود. علاوه بر کاربران گلکسی S8 و S8+ تعدادی از کاربران گلکسی نوت 8 نیز این مشکل را گزارش داده اند اما سامسونگ در این باره هنوز اظهار نظری نکرده است.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • منم اون موقع که اس۲ سامسونگ تازه اومده بود همین مشکل رو با اس ۲ داشتم که با تنظیمات کارخانه درست شد :)یادش به خیر اون دوران

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.