با ثبت برند Asha توسط HMD باید منتظر گوشی هوشمند جدیدی باشیم؟

شرکت فنلاندی HMD نام تجاری نوکیا را برای گوشی های هوشمند خود قرض گرفت، تا بتواند در کنار سودی که برای خودش به همراه خواهد داشت، دوباره این نام محبوب در دنیای تکنولوژی را دوباره به بازار عرضه کند. اگر بخواهیم منصفانه به ماجرا نگاه کنیم، حرکت HMD ارزشمند بود و توانست تا حد زیادی به خواسته خود برسد، اما این موفقیت باعث نمی شود که این شرکت دست از تلاش برای بهتر شدن بردارد.

به نظر میرسد که HMD یکی دیگر از برندهای معروف صنعت موبایل را تصاحب کرده است تا بتواند به واسطه آن گوشی های بیشتری معرفی کند. “Asha” برندی بود که متعلق به نوکیا بود، تا زمانیکه این شرکت تولید گوشی توسط مایکروسافت خریداری شد. زمانیکه نوکیا موبایل توسط مایکروسافت خریداری شد، طبیعتاٌ برند آشا نیز به ردموندی ها رسید.

از آنجاییکه هنوز هیچ بیانیه رسمی منتشر نشده است، به صورت دقیق مشخص نیست که HMD Global چگونه مالکیت نام تجاری آشا را از آن خود کرده است، اما به احتمال قوی این شرکت فنلاندی با مایکروسافت مذاکراتی داشته است. در هر صورت سوال اساسی که اینجا مطرح است، اینست که آیا HMD قصد دارد نام تجاری آشا را هم بازسازی کند؟ آیا ما به زودی باید شاهد نسل جدید و هوشمند از گوشی های Asha باشیم؟ آیا این برند در آینده مانند دوران قبل به فروشی دست خواهد یافت؟

مسلماً زمان پاسخ تمامی این سوالات را به ما خواهد داد. اما نظر شما در خصوص حرکت جدید HMD چیست؟ آیا او می تواند با بازسازی نسل قدیم نوکیا باعث شکوفایی دوباره این برند شود یا خیر؟

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.