فروش 15 میلیون دلار تنها در مدت 10 ثانیه

هواوی موفق شد در عرضه تنها 10 ثانیه گوشی های P20 و P20 Pro خود را به میزان 15 میلیون دلار به فروش برساند. این شرکت کمتر از یک ماه پیش از پرچمداران سری پی20 رونمایی کرد. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که هدف آنها فروش 20 میلیون گوشی پی20، پی20 پرو و پی20 لایت است. با این حساب و با توجه به میزان فروش داخلی این گوشی ها در چین، به نظر میرسد که هواوی به زودی به هدف خود خواهد رسید.

پرچمداران جدید هواوی، پی20 و پی20 پرو از پنجشنبه هفته گذشته در چین به فروش میرسند. در مدت زمانی کمتر از یک هفته، هواوی اعلام کرده است که 100 میلیون یوان، معادل 15 میلیون دلار از دستگاه های جدید در مدت زمان 10 ثانیه به فروش رسیده است. غول چینی دنیای تکنولوژی به طور دقیق اعلام نکرده است که تعداد کل گوشی های فروش رفته در این چند روز چقدر بوده است، اما با وجود تعداد دستگاه های عرضه شده که بسیار زیاد است، می توان نتیجه گرفت که استقبال از آنها نیز به همان نسبت زیاد بوده. البته لازم به ذکر است که این فروش 10 ثانیه ای فقط متعلق به دو پرچمدار این خانواده بوده و اگر گوشی اقتصادی پی20 لایت یا همان Nova 3e نیز در زمان عرضه این دو گوشی وجود داشت، مسلماً آمار فروش از این هم بیشتر می شد. چرا که همه مصرف کنندگان توان و قصد خرید گوشی پرچمدار را ندارند.

پی20 هواوی در حال حاضر در سراسر جهان فروخته می شود و از سوی کمپین های بزرگ بازاریابی در اروپا و آسیا پشتیبانی می شود. اینها همه بخشی از هدف نهایی این شرکت برای تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان است. البته هدف نزدیک تر این شرکت سبقت گرفتن از اپل و رسیدن به جایگاه دوم است که انتظار میرود تا پایان سال آینده به آن دست یابد.

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.