میزو X8 همراه با چیپست اسنپدراگون 710 و فاقد اسکنر اثر انگشت تحت نمایشگر از راه میرسد

مدت زیادیست که تنها نماینده میزو در اخبار مرتبط با گوشی های هوشمند و شایعات مربوط به آنها، مدل میزو 16 است که باعث این پیش بینی شده که میزو در سال 2018 گوشی دیگری را معرفی نکند اما اطلاعاتی که مدیرعامل این کمپانی در مورد یک گوشی جدید از میزو منتشر کرده، با اطلاعاتی که در مورد میزو 16 میدانیم مغایرت دارد بنابراین احتمالا دستگاه دیگری با نام Meizu X8 در راه است و به زودی روانه ی بازار خواهد شد. در حالی که تا پیش از این اطلاعاتی در مورد این دستگاه فاش نشده بود، مدیرعامل میزو اولین جزئیات فنی را در مورد Meizu X8 بروز داده است. در واقع ایشان علاوه بر اشاره به نام دستگاه، به دو مشخصه ی کلیدی آن نیز اشاره داشته است.

https://www.gizmochina.com/wp-content/uploads/2018/06/Meizu-X8-Snapdragon-710.jpg

به گفته آقای Jack Wong، گوشی هوشمند Meizu X8 به چیپست اسنپدراگون 710 کوالکام مجهز خواهد بود که در این قسمت تفاوتی با Meizu 16 ندارد. مدل  قدرتمندتر این دستگاه یعنی Meizu 16 Pro تنها نسخه مجهز به اسنپدراگون 845 خواهد بود و این موضوع نیز به تائید شرکت میزو رسیده است. دومین ویژگی اشاره شده در مورد Meizu X8 تفاوتی مهم را بین این گوشی و Meizu 16 رقم میزند چرا که طبق گفته مدیرعامل میزو، X8 از سنسور اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر برخوردار نخواهد بود. این در حالیست که به تازگی خبر مجهز بودن Meizu 16 به اسکنر اثر انگشت تحت نمایشگر را خواندیم و ویژگی مذکور برای این دستگاه تائید شده است.

ابهامی که ممکن است در مورد نام گذاری Meizu X8 وجود داشته باشد این است که میزو قبل از این هیچ گوشی هوشمندی را با چنین نام گذاری معرفی نکرده و خبری از X1، X2 و ... نبوده است. میزو در پاسخ به این موضوع گفته است که سری X از این پس به جای سری MX تولید خواهد شد و آخرین عضو از این خانواده MX6 سال 2016 است. سال گذشته میزو MX7 را عرضه نکرد و با این اوصاف منطقیست که سری جدید از X8 آغاز شود تا از نظر نام گذاری با سال هماهنگی داشته باشد. در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد زمان معرفی گوشی بعدی میزو عنوان نشده اما انتظار میرود طی هفته های آتی اطلاعات بیشتری راجع به این گوشی هوشمند منتشر شود.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.