خبری خوش برای پی 20 پرو با بروزرسانی جدید

پرچمدار هوآوی با آرایش منحصر بفرد دوربین های خود حرف های زیادی برای گفتن در زمینه عکاسی دارد اما این گوشی از قابلیت های فیلمبرداری چندان قدرتمندی نسبت به رقبای خود برخوردار نیست. اما به نظرمی رسد هوآوی قصد دارد تا با ارائه یک بروزرسانی نرم افزاری برای این گوشی کمبود های بخش فیلمبرداری این گوشی را تا حدی جبران کند. اینطور که به نظر می رسد قرار است فیلمبرداری صحنه آهسته با نرخ فریم 960 فریم در ثانیه به قابلیت های دوربین پی 20 پرو اضافه شود.

اوایل سال جاری میلادی سامسونگ با معرفی گوشی اس 9 و اس 9 پلاس قابلیت مشابهی برای این گوشی ها معرفی کرد و چندی بعد سونی همین قابلیت را با کیفیت فول اچ دی نیز عرضه کرد تا رقابت جذاب تر از همیشه ادامه پیدا کند. این رقابت از این حیث جذاب تلقی می شد که اس 9 و اس 9 پلاس فیلمبرداری با این نرخ فریم را تنها با کیفیت 720 ارائه میکنند. با پیشرفته تر شدن چیپست این دستگاه های هوشمند افزوده شدن چنین قابلیت هایی چندان عجیب و باور نکردنی نیست.

افرادی در وبسایت توسعه دهندگان XDA اطلاعاتی بدست آورده اند که نشان می دهد هوآوی قصد دارد با ارائه بروز رسانی ای برای گوشی های پی 20 پرو قابلیت فیلمبرداری صحنه آهسته مشابه رقبا را به آنها اضافه کند. هنوز جزییات دقیق و تایید شده ای از ابعاد تصویری که در این حالت در دسترس کاربر خواهد بود منتشر نشده ولی انتظار این است که مانند گوشی های سامسونگ با ابعاد 720p روبرو شویم.

این مورد که فیلمبرداری صحنه آهسته جدید تنها در کسری از ثانیه انجام خواهد گرفت نیز مانند رقبای هوآوی یعنی سونی و سامسونگ خواهد بود. البته باید این را در نظر داشت که فیلمبرداری با نرخ فریم 960 فریم در ثانیه در زمان 0.1 ثانیه میتواند به فیلمی به مدت 5 تا 6 ثانیه تبدیل شود. قابلیت دیگری که در آپدیت جدید وجود دارد و توسط اعضای XDA یافته شده بهبود امکان زوم بصورت لمسی است که بطور ساده آن را میتوان مشابه قابلیت Point Zoom ال جی دانست.

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • وقتی به طور پیش فرض فیلمبرداری با سرعت ۹۶۰ فریم هست چجوری میخوان با آپدیت بهش اضافه کنن؟
    عجب=))

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.