مشخصات احتمالی اکسپریا XZ3 سونی: دو دوربین در جلو، دو دوربین در عقب

به نظر می آمد که برای سونی سخت است که با دوربین های دوگانه ارتباط برقرار کند، اما حالا بالاخره این اتفاق افتاده و این کمپانی ژاپنی با معرفی XZ2 Premium از تکنولوژی مورد نظر بهره برده است. البته داستان به همین جا ختم نمی شود، سونی حتی یک مرحله فراتر هم رفته است و حالا قصد دارد پرچمدار آینده خودريال Xperia XZ3 را با چهار دوربین روانه بازار کند.

سونی هر 6 ماه یک بار از پرچمداران جدید خود رونمایی می کند و طبق چرخه سالانه این کمپانی، دومین پرچمدار سال 2018، اکسپریا XZ3 احتمالاً 2 ماه دیگر و در جریان نمایشگاه IFA در برلین رونمایی خواهد شد. با این وجود اطلاعات بسیار کمی در خصوص این گوشی وجود دارد. با عکسی که امروز منتسب به این گوشی منتشر شد، احتمال میرود که پرچمدار آینده ژاپنی ها با دوربین در عقب و دو دوربین در جلو معرفی شود. متاسفانه هیچ اطلاعاتی در خصوص این سنسورها و قابلیت هایشان وجود ندارد، اما با مشاهده دقیق تر به این سنسورها می توان به شباهت آنها با ماژول دوربین اکسپریا XZ2 پرمیمیوم پی برد.

البته که هیچ تضمینی وجود ندارد که تصویر فوق متعلق به پرچمدار آینده سونی، اکسپریا XZ3 باشد، اما رسانه های ژاپنی این خبر را منعکس کرده و ادعا کرده اند که نشت آن از منبع معتبری صورت گرفته است. با این وجود تا زمان معرفی رسمی این گوشی نمی تواند با قطعیت صحت اطلاعات منتشر شده را تأیید کرد.

بیشتر بخوانید: معرفی رسمی اکسپریا XA2 Plus

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.