میان‌رده های هوشمند سامسونگ، اوایل 2019 بروزرسانی اندروید اوریو را دریافت میکنند

در حالی که گوگل روز گذشته انتشار جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید را با نام Android Pie آغاز کرد، هنوز سامسونگ به عنوان بزرگترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان و بسیاری دیگر از سازندگان گوشی های اندرویدی هنوز مدل های زیادی از گوشی های خود را به نسخه قبل، یعنی اندروید 8.0 اوریو بروزرسانی نکرده اند. البته کاربرانی که صاحب گوشی های پرچمدار هر چند مدل های متعلق به دو سال قبل هستند، به احتمال فراوان دستگاه خود را به اندروید اوریو بروزرسانی کرده اند.

با این حال میتوان گفت که گوشی های میان رده برای سامسونگ در اولویت بوده اند و ماه گذشته تعدادی از دستگاه های میدرنج این کمپانی بروزرسانی اندروید اوریو را دریافت کردند. خبر خوش برای صاحبان گوشی های میان رده سامسونگ این است که کمپانی کره ای قصد دارد در آینده تعدادی دیگر از این دستگاه ها را به اندروید اوریو بروزرسانی کند اما این اتفاق مدتی به طول خواهد انجامید. تعدادی تصویر شامل لیستی از گوشی هایی که در آینده بروزرسانی اندروید اوریو را دریافت میکنند، پس از اشتراک گذاری آنها در برنامه Samsung Members فاش شده است که در این لیست، اسم 12 مدل از گوشی های میان رده سامسونگ به چشم میخورد. این لیست شامل مدل های زیر (به همراه زمان احتمالی انتشار بروزرسانی) است:

https://i-cdn.phonearena.com/images/articles/327526-image/Samsung-Android-Oreo-update-roadmap.jpghttps://i-cdn.phonearena.com/images/articles/327527-image/Samsung-Android-Oreo-update-roadmap.jpghttps://i-cdn.phonearena.com/images/articles/327528-image/Samsung-Android-Oreo-update-roadmap.jpg

  • دسامبر 2018 – Samsung Galaxy J7 Neo
  • ژانویه 2019 – Samsung Galaxy Tab A (2017), Samsung Galaxy A9 Pro (2016), Samsung Galaxy C7 Pro, Samsung Galaxy C9 Pro, Samsung Galaxy J2 (2018), Samsung Galaxy On5 (2016), Samsung Galaxy On7 (2016), Samsung Galaxy J7 (2018), و Samsung Galaxy J7 (2017).
  • فوریه 2019 – Samsung Galaxy J7 Max
  • مارس 2019 – Samsung Galaxy J7 2016

سامسونگ خاطر نشان کرده است که بازه های زمانی اعلام شده ممکن است تغییر کند و یا انتشار آنها به دلیل بروز احتمالی مشکلات متوقف شود که این موضوع در انتشار تمام بروزرسانی های نرم افزاری، امری عادی است.

 

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.