اپل فروش آیفون Xهای ریفربیشد خود را با قیمت 769 دلار آغاز کرده است

برای اولین بار در تاریخ اپل تصمیم گرفته است به طور رسمی فروش نسخه‌های ریفربیشد گوشی آیفون X را آغاز کند. Refurbished به گوشی‌های مرجوعی تعمیرشده که دوباره برای فروش در دسترس خواهند بود، اتلاق می‌شود. قرار است آیفون‌های 10 اپل در فروشگاه‌های آنلاین و در ایالات متحده و انگلستان به فروش برسند. این گوشی‌ها با قیمتی کمتر از قیمت آیفون 10 صفر، یعنی 769 دلار یا 769 پوند و با 64 گیگابابت حافظه داخلی به صورت آنلاک در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

این قیمت آیفون 10 ریفربیش شده را به عنوان یک گوشی رقیب برای iPhone XR که گوشی جدیدتری است و با پردازنده قوی‌تر A12 عرضه شده، معرفی می‌کند. اما از سوی دیگر آیفون XR دارای نمایشگر LCD که بزرگتر از نمایشگر AMOLED آیفون X است، می‌باشد و در مقایسه با پرچمدار سال 2017 این شرکت که دوربین اصلی دوگانه داشت، این گوشی تنها یک دوربین دارد. بنابراین اگر بخواهیم تمامی این نکات را با هم در نظر بگیریم، انتخاب گزینه بهتر، بسیار سخت خواهد شد.

واضح است که اگر شما آیفون XR را خریداری کنید، انتخاب شما دستگاه جدیدتر بوده است، اما نسخه ریفربیش آیفون 10 توسط اپل به‌طور کامل مورد بازسازی، آزمایش و تعمیر قرار گرفته و دوباه با یک بسته بندی جدید به همراه کتابچه و لوازم جانبی آن عرضه خواهد شد. علاوه‌براین نسخه‌های جدید آیفون 10 دارای باتری کاملاً جدیدی هستند و قاب پشتی آن‌ها نیز به‌طور کامل عوض شده است، یعنی در مجموع با یک گوشی کاملاً نو مواجه خواهیم بود.

اگر بخواهید این گوشی‌ها را با حافظه بیشتر از 64 گیگابایت خریداری کنید، اپل امکان انتخاب آیفون X ریفربیش شده با حافظه 256 گیگابایت را به قیمت 899 دلار یا 899 پوند فراهم کرده است. البته این قیمت رقابتی ممکن است باعث شود تا این سری از گوشی‌های آیفون 10 به سرعت به فروش برسد. پس بهتر است چندان به حضور آیفون‌های ارزان قیمت در بازار امیدوار نباشید.

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.