تماشا کنید: کالبدشکافی گوشی دونمایشگره Vivo Nex – خرابکاری به سبک زک نلسون

در اوایل هفته ویدئویی با شما به اشتراک گذاشتیم که در آن زک نلسون یوتیوبر معروفی که کانال JerryRigEverything را می‌گرداند، به سراغ اولین گوشی ویوو با دو نمایشگر، یعنی Nex Dual Screen رفت تا میزان مقاومت این گوشی را در برابر شکنجه‌های خود تحت عنوان تست خراشیدگی، سوزاندن و خمیدگی بسنجد. این بار و در ویدئوی جدید، زک قصد دارد با کالبدشکافی این گوشی به ساختار درونی آن و چگونگی چیدمان قطعات آن پی ببرد.

بدون شک ویوو این روزها یکی از خلاق‌ترین شرکت‌های تولید کننده گوشی هوشمند در جهان به حساب می‌آید. سال‌های گذشته این کمپانی برای اولین بار در جهان از فناوری‌های جالبی مانند حسگر اثر انگشت زیرنمایشگر (سال 2017) و دوربین‌ها بالاجهنده (سال 2018) رونمایی کرد و بعدها این فناوری‌ها را در محصولات خود به کار گرفت. Nex Dual Screen نیز یک نمونه خلاقانه از دستگاه‌های اوپو است که از اولین گوشی‌های هوشمند بازار به حساب می‌آید که دارای 2 نمایشگر است.

یکی از نکته جالبی که در این ویدئو زک به آن اشاره می‌کند، اینست که با وجود دو نمایشگر، حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر و باتری بزرگ، ویوو باز هم موفق شده که جک 3.5 میلیمتری هدفون را در این گوشی حفظ کند و این تحسین برانگیز است. اما شاید جالب‌ترین بخش کار خراب‌کاری زک نلسون در این کالبدشکافی باشد. او که همیشه با مهارت خاص و تقریباً بدون اشتباه گوشی‌های هوشمند امروزی را باز کرده و دوباره سرهم می‌کند، در کالبدشکافی Nex Dual Screen در دوراهی بدی قرار می‌گیرد و نمی‌داند که برای باز کردن گوشی باید از پنل جلو اقدام کند یا عقب. در نهایت طبق روال سابق پیش می‌رود و کار را از جدا کردن قاب پشتی آغاز می‌کند، اما کمی بعد متوجه می‌شود که انتخاب درستی نداشته است.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم این ویدئوی جالب از کالبدشکافی گوشی دونمایشگره Vivo Nex را تماشا بفرمایید: (لینک دانلود ویدئو)

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.