آیفون‌های 2019 اپل با ناچ‌های متفاوت و حتی پورت USB-C معرفی خواهند شد

به‌تازگی شایعات جدیدی در رابطه با نسل بعدی آیفون‌های اپل منتشر شده است که خبر از اتفاقات خوبی در سال 2019 می‌دهد. آیفون XS، XS Max و XR همگی قرار است که جانشینانی داشته باشند. گفته شده است که آیفون XR بعدی قرار است که ناچی عریض‌تر از ناچ جانشین آیفون XS Max داشته باشد، که البته دلیل آن هنوز مشخص نیست. اما در سمت دیگر ماجرا، کمپانی نمونه اولیه‌ای از این گوشی با یک ناچ کوچکتر ساخته است. بنابراین هنوز مشخص نیست که کدامیک از این دو طرح نهایی آیفون XR خواهند بود.

اما در خبرهای جدید یک بار دیگر بر این موضوع تأکید کرده است که اپل درنظر دارد تا از کانکتور USB-C در نسل جدید آیفون‌هایش استفاده کند و پورت اختصاصی خود "لایتنینگ" را برای همیشه کنار خواهد گذاشت. البته برخی از نمونه‌های اولیه‌ای که از این گوشی‌ها تولید شده با پورت USB-C و برخی دیگر با پورت لایتنینگ بوده است و این یعنی اپل هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته است که از کدامیک از آنها استفاده کند.

جانشین آیفون XR قرار است در رنگ جدیدی که "سبز" خواهد بود تولید شود، اما حضور این رنگ به قیمت کنار گذاشتن یکی از رنگ‌های فعلی تمام خواهد شد. البته هنوز به طور دقیق مشخص نیست که کدامیک از رنگ‌های مشکی، سفید، زرد، مرجانی، قرمز و یا آبی در میان فدا خواهند شد.  

جانشین آیفون XS Max قرار است که با دوربینی سه‌گانه که پیش‌تر شایعاتی درخصوص آن مطرح شده بود عرضه شود، در حالیکه نسل آینده آیفون XR دارای دوربینی دوگانه در قاب پشتی خواهد بود. قیمت‌ها اما انتظار می‌رود که مانند سابق باقی بمانند. قیمت پایه آیفون XR از 749 دلار و جانشین XS از 999 دلار آغاز خواهد شد، درحالیکه نسل بعدی XS Max دارای قیمت پایه 1099 دلار خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که این اخبار درحد شایعه هستند و از آنجاییکه محصولات نهایی آیفون قرار است که در ماه سپتامبر رونمایی شوند، حتی اطلاعات دقیق امروز هم ممکن است تا آن زمان دستخوش تغییر شود.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.