گوشی تاشوی جذاب موتورولا RAZR در سال 2019 چه ظاهری خواهد داشت

گوشی‌های سری RAZR موتورولا یکی از جذاب‌ترین گوشی‌های زمان قدیم به حساب می‌آمدند. حالا خبر خوب سال 2019 می‌تواند بازگشت این گوشی‌ها به بازار باشد، البته نه به سبک و سیاق قدیم! ورژن جدید گوشی ریزر قرار است که یک دستگاه اندرویدی تاشو خواهد بود که سبک طراحی سابق خود را حفظ خواهد کرد. در قسمت بیرونی این گوشی صفحه نمایش کوچکی وجود خواهد داشت و زمانیکه دستگاه کامل باز می‌شود، یک نمایشگر بزرگ لمسی بدون هیچ مانعی در قسمت وسط روبه‌روی شما ظاهر خواهد شد. اگر هم در واقعیت اینگونه نشود، حداقل این آن چیزی است که پتنت‌های موتورولا نشان می‌دهد.

امروز شخصی با نام Waqar Khan ویدئوی مفهومی از گوشی موتورولا ریزر سال 2019 را براساس تصاویر موجود در پتنت‌ها ایجاد شده، منتشر کرده است. در این ویدئو مشاهده خواهید کرد که صفحه نمایش بزرگ داخلی گوشی، پس از تاشدن دستگاه به یک نمایشگر کوچکتر بیرونی تبدیل خواهد شد. دوربینی که در قسمت پایین نمایشگر بیرونی جای گرفته است می‌تواند دوربین سلفی گوشی باشد در زمانیکه دستگاه بسته است. اما وقتی که گوشی باز می‌شود نقش دوربین اصلی را بازی خواهد کرد. در این ویدئوی مفهومی نمایشگر خارجی نوتیفیکیشن‌ها را نمایش خواهد دارد. لوگوی موتورولا هم که در پشت گوشی جای گرفته است، احتمالا جایگاه حسگر اثر انگشت زیر خواهد بود.

طبق گزارشی که وال استریت ژورنال منتشر کرده است RAZR سال 2019 موتوورلا به صورت انحصاری توسط اپراتور ورایزن و با قیمت تقریبی 1500 دلار عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود که تعداد محدودی از این دستگاه تولید شود و طبق گفته خود این کمپانی تولید اولیه در حدود 200000 دستگاه خواهد بود. که با یک حساب سرانگشتی موتورولا 300 میلیون دلار از فروش آنها بدست خواهد آورد. اگر موتورولا تصمیم به معرفی ریزر جدید خود کند، این گوشی اندرویدی تاشو شباهت زیادی به آنچه در ویدئوی مفهومی فوق دیدیم خواهد داشت. اما باید دید که آیا این کمپانی تصمیم خود را عملی خواهد کرد یا خیر.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.