نسل دوم اسنشال فون دارای دوربین و حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر است

اولین نسل از گوشی‌های اسنشال، یعنی Essential Phone 1 در سال 2017 معرفی شد. تقریباً دو سال بعد از رونمایی از این گوشی، کمپانی قصد دارد که جانشینی برای آن معرفی کند. باوجود آنکه PH-1 آنطور که باید حضور موفقی در بازار نداشت و استقبال از این گوشی در آن حد پایین بود که شرکت مجبور شد قیمت آن را 200 دلار کاهش دهد، به نظر می‌رسد که آنها هنوز تسلیم نشده‌اند و قصد دارند محصول دیگری را به بازار عرضه کنند.

پیش‌تر تصاویری از طراحی این گوشی منتشر شده بود و گزارشات حاکی از آن بود که اسنشال مشغول کار برروی گوشی قدرتمندی با قابلیت‌های هوش مصنوعی است. با تحلیل تصاویر منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که اسنشال فون بعدی احتمالاً دارای صفحه نمایش منحصربه‌فرد خواهد بود. دوربین سلفی این گوشی در پشت نمایشگر جای خواهد گرفت که این موضوع به گوشی PH-2 اجازه این را می‌دهد که بدون هیچ ناچی دارای صفحه نمایش کاملاً بدون حاشیه باشد. البته نسل اول این گوشی، از اولین محصولاتی بود که با ناچ قطره آبی عرضه شده بود و حاشیه‌های در مقایسه با گوشی‌های هم‌دوره خود کمترین حاشیه را داشت.اسنشال فون 2

دوربینی که در پشت صفحه نمایش PH-2 جای خواهد گرفت یا یک سنسور نور همراه خواهد شد و زمانی که شما دوربین جلوی گوشی را فعال کنید، صفحه نمایش شفاف خواهد شد. البته هنوز مشخص نیست که اسنشال فون بعدی دارای نمایشگر OLED خواهد بود یا LCD. طرحی از اسنشال به صورت آنلاین افشا شده است نشان می‌دهد که گوشی علاوه‌بر دوربین زیر نمایشگر، دارای سنسور اثر انگشتی خواهد بود که در زیر صفحه نمایش جای خواهد گرفت.

تا امروز حرفی از زمان احتمالی معرفی گوشی PH-2 به میان نیامده است، اما از آنجاییکه شایعات پیرامون این گوشی تازه در حال شکل‌گیری است، احتمالاً باید چند ماهی تا معرفی آن منتظر بمانیم. اما طبیعتاً در طول این مدت اطلاعات بیشتری در رابطه با نسل بعدی اسنشال فون منتشر خواهد شد.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.