پوستر Mate X ؛ گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر هوآوی لو رفت

اواخر هفته گذشته سامسونگ سرانجام از اولین گوشی انعطاف‌پذیر خود رونمایی کرد و به نوعی طلسم این بازار را شکست. حالا دومین کمپانی بزرگ تولید کننده گوشی‌های هوشمند برای معرفی محصولی مشابه آماده می‎شود. به‌نظر می‌رسد که هوآوی دومین شرکتی خواهد بود که در مراسم MWC و در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود از گوشی تاشو رونمایی می‌کند.

امروز تصویر در توئیتر منتشر شد که نشان می‌داد چند نفر مشغول نصب پوستر هوآوی هستند که از قضا تصویر گوشی جدید این کمپانی با نمایشگر تاشو بر روی آن چاپ شده است. البته این کارگران و تجهیزاتشان تا اندازه جلوی تماشای کامل پوستر را گرفته‌اند، با این حال همین اندازه هم برای استخراج اطلاعات در خصوص این گوشی، کافی به‌نظر می‌رسد. نام کاربری شخصی که این تصویر را در توئیتر پخش کرده @gimme2pm نام دارد و در ادامه مطلب می‌توانید تصویر مورد نظر را تماشا بفرمایید:میت X گوشی تاشوی هوآوی

در پوستر سه نما از گوشی تاشوی هوآوی نمایش داده شده است؛ زمانیکه کاملاً به شکل یک تبلت باز است، وقتی در حال بسته شدن است و زمانیکه کاملاً از وسط تا شده است.  داربست‌ها خط اول را بلاک کرده‎اند، اما در خط دوم جمله "اولین گوشی انعطاف‌پذیر 5G جهان" به چشم می‌خورد و در ادامه “Huawei Mate X” که به‌احتمال بسیار بالا نام این گوشی خواهد بود. بنابراین میت اکس اولین محصول با نمایشگر تاشو و فناوری 5G از شرکت هوآوی خواهد بود.

طراحی این گوشی متفاوت با آن چیزی است که در گلکسی فولد سامسونگ دیدیم. محصول سامسونگ دارای یک نمایشگر بیرونی بود و نمایشگر داخلی به داخل خم می‌شد. اما میت X تنها یک نمایشگر دارد که از داخل تا شده و به یک گوشی معمولی تبدیل می‎شود. تا همینجای کار هم مشخصات میت X بسیار جذاب به نظر می‌رسد، اما هوآوی همیشه چیزهای دیگری هم در آستین دارد. مثلا می‌توان انتظار داشت که این گوشی با آخرین فناوری دوربین هم عرضه شود. در هرحال، فردا یعنی 24 فوریه هوآوی کنفرانس خود را در MWC 2019 برگزار خواهد کرد و ما با اخبار تکمیلی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.