10 برنده مسابقه Shot on iPhone امروز توسط اپل معرفی شدند

اپل امروز برندگان مسابقه عکاسی خود، تحت عنوان Shot on iPhone را که در اواخر ماه ژانویه آغاز کرده کرده بود، معرفی کرد. خبر خوب برای برندگان این مسابقه اینست که تصاویر منتخب قرار است که در بیلبوردهای تبلیغاتی اپل در فروشگاه‌های اپل استفاده شود و اپل به صاحبان عکس هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

10 عکس برتر توسط جمعی از داوران انتخاب شده است که از جمله آنها می‌توان به Austin Mann عکاس و فیل شیلر از مدیران اپل اشاره کرد. نکته جالب تنوع آیفون‌هایی است که این تصاویر با آنها ثبت شده که شامل آیفون 7 تا آیفون‌های جدیدتر مانند XS Max می‌شود. عکس‌های ثبت شده که به عنوان برنده انتخاب شده‌اند توسط الکس جیانگ، بلیک ماروین، دارن سوه، نیکیتا یاروش، دینا آلفاسی، الیزابت اسکارت، اندرو گریزولد، برنارد آنتولین، لی‌آدی دارماوان و رابرت گلیسر ثبت شده‌اند.

بدون شک تمامی این تصاویر زیبا هستند و شامل موضوعات مختلفی مانند معماری، حیوانات، مردم و سوژه‌های ماکرو شده‌اند. بعضی از این عکس‌ها آنقدر زیبا هستند که حتی می‌توان آنها را به عنوان تصویر پس‌زمینه در macOS و iOS استفاده کرد. اما اپل وعده‌ای در خصوص استفاده از این تصاویر در دستگاه‌های خود نداده است.

شما می‌توانید تمامی عکس‌های برنده را در Newsroom اپل مشاهده کنید. هر کدام از این تصاویر با نقل قولی از داوران و اینکه چرا به‌عنوان برنده انتخاب شده، منتشر شده است. گفته شده است که هر کدام از این عکاسان برنده، همانطور که ماه گذشته اعلام شد لایسنس دریافت حق کمیسیون خود را برای این اثر هنری دریافت خواهند کرد. در پایان از شما دعوت می‌کنیم، 10 عکس منتخب مسابقه Shot on iPhone اپل را مشاهده بفرمایید و بگویید که کدامیک از این تصاویر نظر شما را بیش از بقیه به خود جلب کرده است.

View this post on Instagram

A post shared by apple (@apple) on

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.