سامسونگ در حال کار بر روی دو گوشی هوشمند تاشو دیگر است

پس از ارائه گلکسی، حالا بر اساس گزارش Bloomberg به نظر می رسد که سامسونگ در حال کار بر روی یک جفت گوشی هوشمند انعطاف پذیر است؛ یک دستگاه که مانند دفترچه باز و بسته شده و دستگاه دیگر که همانند سایر تلفن های هوشمند انعطاف پذیر عمل خواهد کرد

به نظر می رسد که کمپانی کره ای در حال توسعه یک دستگاه شبیه به ضروف یک بار مصرف در دار ، به همراه یک دستگاه دیگر شبیه به میت ایکس هوآوی باشد. گلکسی فولد هزار و نهصد و هشتاد دلاری که سامسونگ قصد عرضه آن در آپریل را دارد همانند یک دفترچه به سمت داخل خم می شود. درحالی که هنوز برای پیشبینی کردن و سنجش تقاضا گوشی های هوشمند انعطاف پذیر زود است اما سامسونگ و سایر رقبا به این امیدوارند که با استفاده از این دستگاه ها یک برتری نسبت به مجموعه اپل پیدا کنند.

اینطور به نظر می رسد که سامسونگ برای رونمایی از تلفن انعطاف پذیر عمودی در اواخر امسال و یا اوایل سال آینده برنامه داشته و از ماکت های مخصوص استفاده می کند تا به بهترین طراحی دست پیدا کند. این گجت قرار است به همراه یک نمایشگر اضافی در خارج آن ساخته شود اما سامسونگ همچنین ممکن است آن را حذف کند چرا که طرح پایانی به واکنش مشتریان به Galaxy Fold بستگی خواهد داشت.

گزارش بلومبرگ همچنین به نقص نمایشگر  گلکسی فولد نیز اشاره کرد. ظاهرا، بعد از ده هزار بار باز و بسته شدن این دستگاه یک خط بر روی پنل آن ظاهر می شود و سامسونگ نیز تعویض رایگان نمایشگر را بعد از عرضه دستگاه برای جبران این مشکل پیشنهاد می ‌کند.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • چیه این لوس‌بازیا بابا یارو گوشی می‌خواد تلفن صحبت کنه چتی چیزی کنه دو تا پست لایک و دیس‌لایک کنه.. گیمی چیزی بزنه.. چه‌خبره گوشی تاشو کج‌شو خم‌شو.. :emoji1:emoji1والا :-D:-Dتازه اونم نزدیک دو هزار دلاااار یاعلی‌مدد :-o

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.