همکاری Razer و Tencent برای بهینه‌سازی بازی‌ها در گوشی‌های ریزر

کمپانی ریزر اعلام کرده است که همکاری خود را با تنسنت برای رهبری نوآوری‌های آینده در دنیای بازی‌ در گوشی‌های هوشمند آغاز کرده است. این دو شرکت قرار است با یکدیگر همکاری کنند تا بتوانند به همدیگر در ارتقای کیفیت محصولاتشان کمک کنند و به شکل بهتری به 2.4 میلیارد گیمر موبایلی سرویس ارائه کنند.

با افزایش محبوبیت بازی با گوشی‌های هوشمند جای تعجب نیست که ریزر (سازنده اولین گوشی هوشمند گیمینگ بازار) قصد همکاری با تنسنت (توسعه دهنده بازی PUBG Mobile) را داشته باشد. ریزر در حال حاضر دو گوشی مخصوص بازی را به بازار ارائه کرده است که نشان می‌دهد این شرکت تعهد قابل ملاحظه‌ای به دنیای بازی‌های موبایل دارد. در طرف دیگر ماجرا پابجی موبایل یکی از محبوب‎ترین (اگر محبوب‌ترین نباشد) بازی‌ها در پلت‌‎فرم گوشی‌های هوشمند به حساب می‌آید. حالا با آغاز همکاری تنست با ریزر به‌نظر می‌رسد که تحول بزرگی در دنیای بازی‌های موبایل در حال رخ دادن است.

نوع همکاری ریزر و تنسنت چگونه است؟

این همکاری قرار است که در سه حوزه سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات رسانی باشد. دو کمپانی به قصد بهینه‌سازی بازی‌های تنسنت برای سخت‌افزارهای ریزر با یکدیگر همکاری خواهند کرد. علاوه‌براین ممکن است بازی‎های Tencent برای پلتفرم بازی موبایل ریزر و لانچر بازی موبایل Razer Cortex نیز عرضه شود. این شرکت‌ها همچنین به دنبال راهی برای مرتبط کردن نورهای RGB و THX Spatial Audio ریزر به بازی‌های تنسنت هستند. البته که در آینده فرصت‌های کسب درآمد بیشتری نیز اضافه خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جزئیات همکاری ریزر و تنسنت منتشر نشده است. اما نکته‌ای که با اعلام این خبر می‌توان به آن پی برد اینست که نسل Razer Phone ادامه خواهد داشت و در آینده شاهد ریزر فون 3 نیز خواهیم بود. بدون شک همکاری تنسنت و ریزر هر چند که در نهایت به ارائه قابلیت‌های مفیدی برای گوشی‌های ریزر به‌صورت انحصاری بی‌انجامد، اما می‌تواند باعث بالاگرفتن رقابت و ارائه قابلیت‌های جالب‌تر از سمت دیگر شرکت‌های فعال در حوزه تولید گوشی و صنعت بازی شود.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.