ویدئوی جدید منتشر شده از Galaxy fold سامسونگ توسط یکی از خریداران

غول بزرگ موبایل سازی کره جنوبی، سامسونگ یکی از پیشتازان این صنعت، همانطور که می‌دانید به تازگی آخرین شاهکارش یعنی موبایل تاشوی خود را معرفی کرده است.

در جریان معرفی این گوشی تنها مدل قابل مشاهده در دستان یکی از کارمندان سامسونگ قرار داشت و برای نمایش قابلیت‌های این گوشی این شخص به دور از دسترس عموم به بررسی این گوشی می‌پرداخت و شرکت‌کنندگان در مراسم MWC می‌توانستند این روند را از طریق صفحه نمایش عظیمی که در آن مکان قرار داده شده بود مشاهده کنند.

مدتی بعد نیز یک ویدئوی ۵ دقیقه‌ای از ظاهر این گوشی که در حالت دمو قرار داشت منتشر گشت اما تا به امروز هیچکس نتوانسته شخصا این موبایل خوش چهره را از نزدیک لمس کند.

ویدئوی جدید منتشر شده از Galaxy fold سامسونگ توسط یکی از خریداران

حال بعد از هفته‌ها انتظار یکی از خریداران این گوشی که توسط شرکت مخابراتی AT& T پشتیبانی می‌شود ویدئویی از تجربه شخصی خود در مورد کار کردن با گلکسی فولد منتشر کرده است.

در این ویدئو همانطور که مشاهده کردید، کاربر به قسمت‌های مختلفی از جمله دوربین و اپلیکیشن یوتوب سر می‌زند و این کار را در حالت تا شده و باز برای گوشی انجام می‌دهد.

نکته قابل توجه در این ویدئو خط تای میان صفحه نمایشگر این گوشی می‌باشد که در زمان خاموش بودن صفحه بطور کامل نمایان است ولی باید این نکته را در نظر داشت که در زمان روشن شدن صفحه نمایش دیگر اثری از این خط نخواهید دید.

قیمت نهایی این گوشی موبایل ۱۹۸۰ دلار برای مدل پایه در نظر گرفته شده است، اگر قیمت دلار در ایران را ۱۰ هزار تومان مد نظر بگیریم این گوشی در ایران تقریبا ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومان قیمت گذاری خواهد شد.

در آخر دو تصویر زمینه از این گوشی زیبا را در اختیار شما کاربر عزیز قرار می‌دهیم.

تصمیم با شماست آیا حاضرید این چنین مبلغی را در ازای این گوشی بپردازید؟

(0 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • سایزش تو حالت بسته توی دست خیلی خوب و خوش دسته ارزش خرید بالایی داره البته اگه قیمتش بیاد پایین و قطر زیادی توی حالت گوش بودنش نداشته باشه

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.